Виготовлення зовнішньої реклами в Києві

Изготовление наружной рекламы

Дивовижно, як швидко поява приватного підприємництва, ринку, а з ними і такого поняття як конкуренція, змінила наш споживацький менталітет! Ще якихось 30 років тому фрази «Літайте літаками Аерофлоту!» і «Зберігайте гроші в ощадних касах!» вважалися рекламою. Ніби можна було вибирати, чим ще летіти або де ще тримати свої заощадження в країні, в якій всюди панувала державна монополія. Нині – за такого розмаїття вибору на ринку товарів та послуг – покупець став розумнішим, розбірливішим, прискіпливішим, ба, навіть примхливішим. Тож бізнесу, щоби не лише утриматися «на плаву», а й бути успішним, довелося швидко засвоїти, що рятувальним кругом в неспокійному морі конкуренції є реклама. Те, що весь світ вивчав і в чому вдосконалювався століттями, наші бізнесмени засвоїли за якихось два-три десятиліття! І ось уже настанови Ноеля де Файля, який жив чотириста років тому і якого так люблять цитувати на лекціях з маркетингу, про те, що «запропонований товар – це вже наполовину проданий товар», здаються прописними істинами. Сьогодні вже сформувалося покоління підприємців, яких не треба переконувати в тому, що економити на рекламі – шкодити самому собі.

Андре Моруа, французький письменник і автор безлічі вражаюче правдивих афоризмів про різні сторони і явища нашого життя, дав психологічно точне визначення бізнесу: «Бізнес – це поєднання війни та спорту». У цієї «війни» – специфічні тактика і стратегія. І в ній «реклама є мистецтвом цілитися в голову, щоб влучити в кишеню», за відвертим твердженням іншого знавця споживацької психології та маркетингових технології Венса Паккарда.

В умовах жорсткої змагальності, коли підприємці «воюють» за голови і гаманці потенційних клієнтів, рекламні компанії готові запропонувати цілий спектр послуг зі створення розмаїтої реклами.

В містах одним з найбільш результативних способів рекламування ваших товарів та послуг є зовнішня реклама. Вона допоможе підприємцю ефективно заявити про себе, що, власне кажучи, й потрібно для просування та розвитку бізнесу. Адже, як стверджував всесвітній авторитет, один з найбільш креативних особистостей у рекламній індустрії Лео Бернет, «якщо вас не помітили, ви залишитеся ні з чим». («піймаєте облизня», іронічно зауважили б українці. ) Зовнішня реклама здебільшого працює набагато продуктивніше, ніж теле-, радіо- чи інтернет-реклама. Така реклама охоплює більш «цільову», так би мовити, аудиторію, а не аудиторію «взагалі», що властиво, наприклад, телевізійній рекламі. Крім того, віковий чи соціальний склад цієї аудиторії весь час змінюється, а це означає, що і охоплення різних груп потенційних клієнтів буде в кілька разів ширшим. Варто відмітити й те, що зовнішня реклама діє ненав’язливо, неагресивно, тому люди сприймають її позитивніше, ніж телевізійну, яка іноді буквально вривається у свідомість глядача. Реклама у друкованих місцевих виданнях також не може скласти серйозну конкуренцію зовнішній рекламі, оскільки тираж газет та журналів є достатньо обмеженим. Тож, якщо ви й справді хочете ефективно залучити потенційних покупців, вашим кращим вибором буде використання зовнішньої реклами.

Рекламно-виробнича компанія повного циклу «РУШЕН» пропонує послуги з виготовлення різних видів зовнішньої та інтер’єрної реклами, а також рекламного оформлення вашої компанії. Виготовлені та змонтовані нашими фахівцями рекламні конструкції різного цільового спрямування і призначення неодмінно стануть надійною опорою для вашого бізнесу, принесуть додаткові прибутки і сприятимуть притоку нових клієнтів.

Зовнішня реклама вже стала неодмінним атрибутом будь-якого бізнес-підприємства. Адже яким би якісним не був ваш товар, ви не зможете розраховувати на успішні продажі, якщо інформацію про нього не донесено до потенційних покупців. Не варто сподіватися на успіх рекламної кампанії й тоді, коли рекламний носій виготовлено неякісно чи погано змонтовано. Наша компанія, маючи власне виробництво, пропонує своїм клієнтам комплексне виконання замовлення: від створення макета (ескізу) до встановлення готового виробу.

Зроблена нами реклама слугуватиме вам довго ще й тому, що для виготовлення рекламних проектів ми використовуємо якісні, перевірені нами на міцність і довговічність в експлуатації матеріали. Ми надзвичайно зацікавлені в тому, щоб ваша реклама була ефективною і прибутковою для вашого бізнесу, адже це значною мірою сприяє формуванню і нашого позитивного іміджу. В нас ви можете вибрати і замовити саме ті види рекламної продукції, які відповідатимуть завданням, статусу і спрямуванню вашого підприємства. Наші фахівці зі знанням справи і з задоволенням нададуть вам консультації з усіх питань, які у вас виникатимуть впродовж нашої співпраці.

Виготовлення вивісок

Изготовление вывесок

Вивіску на фасаді можна назвати обличчям чи візитівкою компанії. Мабуть, це найбільш поширений і відомий вид зовнішньої реклами. Назва компанії, логотип – переважно саме цю інформацію ми бачимо на фасадній вивісці. Від того, наскільки якісною та оригінальною є ця конструкція, залежить загальне враження про підприємство, адже саме вона першою «зустрічає» відвідувачів. Отже, вивіска – це не лише інформація, це невід’ємна частина іміджу вашого бізнесу. У нас ви можете замовити проектування, виготовлення та монтаж фасадної вивіски будь-якої складності та вартості.

Виготовлення штендера

Изготовление штедера

Цей вид зовнішньої реклами користується незмінною популярністю у підприємців, його в нас замовляють найчастіше. Ця легка рекламна конструкція приваблює насамперед своєю компактністю і можливістю переміщення. Штендер можна швидко транспортувати чи встановити в будь-якому потрібному місці. Зазвичай різновиди штендерів встановлюють в місцях великого потоку перехожих. Перевагою штендерів є ще й те, що порівняно з іншими видами зовнішньої реклами на їх виготовлення йде набагато менше часу, і обходяться вони замовникам значно дешевше. Водночас штендери вирізняються розмаїттям форм і моделей. В нас ви можете замовити виготовлення А-подібних і Т-подібних штендерів, штендерів з клік-системою, що дає змогу легко та швидко змінювати зображення, або ж індивідуальні фігурні стопери.

Виготовлення лайтбокса lightbox

Изготовление лайтбокса
Наша компанія пропонує своїм клієнтам такі види світлових вивісок, як лайтбокс, світлодіодні вивіски, об’ємні букви з підсвічуванням, відкритий неон, акрилайт і динамічну вивіску.

Найпривабливішим видом зовнішньої реклами є, звичайно ж, світлова реклама. З огляду на її надзвичайну яскравість та нестандартність вона вважається іміджевою. Ефективність світлової реклами підтверджують численні дослідження. Компанія, яка використовує такий вид реклами, сприйматиметься більш солідно і статусно на фоні конкурентів. А для компаній, які працюють увечері й уночі, світлова реклама просто незамінна!

Ми пропонуємо виготовлення різноманітних світлових вивісок, від простого лайтбокса до ексклюзивного встановлення об’ємних букв з контражурним підсвічуванням. Всі ці види зовнішньої реклами можна поєднувати між собою, досягаючи необхідного ефекту.

Виготовлення об’ємних букв

Изготовление объемных букв

Якщо світлова реклама вважається статусною, то об’ємні букви, як особливий вид зовнішньої реклами, де конструкція подає інформацію в об’ємному виконанні, – це, безумовно, справжній престиж! Така реклама має надзвичайно ефектний вигляд. Її просто неможливо не помітити! Об’ємні літери можна встановити і на фасаді будівлі, і всередині приміщення. Є багато варіантів виготовлення об’ємних букв: це і звичайні літери з різноманітних матеріалів, і світлові, і букви з контражурним підсвічуванням, що притягують погляд своєю незвичністю і вишуканістю. За бажанням замовника ми можемо зробити індивідуальне 3D-проектування вашої вивіски зі світловим та динамічним ефектом. На тлі звичайного рекламного оформлення інших розташованих поряд закладів оригінальні об’ємні букви будуть якнайвигідніше виокремлювати ваш бізнес і формувати імідж надійної та солідної компанії. Звичайно ж, виготовлення і монтаж об’ємних букв коштуватиме вам дещо дорожче, ніж якась інша зовнішня реклама, проте витрачені кошти неодмінно повернуться у вигляді збільшення кількості клієнтів та продажів.

Виготовлення рекламних щитів

Виготовлення рекламних щитів

Ведучи мову про зовнішню рекламу, неможливо не згадати й такий всім знайомий її різновид, як рекламні щити. Рекламодавці розміщують їх поблизу магазину чи підприємства для додаткового залучення клієнтів. Якщо ж торговельна точка чи офіс компанії розташовані далі від дороги, поза зоною видимості, рекламний щит виконуватиме ще й навігаційну функцію. Такий вид реклами – за умови гарно спланованого розміщення і продуманого контенту – теж здатний привернути увагу великої кількості людей. На рекламних щитах можна подати будь-яку інформацію: про відкриття магазину, про заплановану акцію чи розпродаж, про вашу нову послугу... Останнім часом компанії використовують такі щити, щоб привітати мешканців зі святами. Адже це створює позитивний імідж рекламодавця. Залежно від планів і побажань замовника, для виготовлення рекламних щитів ми використовуємо різноманітні матеріали: від оцинкованого заліза до банерного полотна чи композитної панелі.

Виготовлення табличок

Изготовление табличек

Якщо вам потрібно донести до покупців інформацію не рекламного характеру, наприклад, спростити навігацію в торговельному центрі, ознайомити відвідувачів з основними видами діяльності та адресами компанії, графіком роботи, то найкращим вибором стане замовлення на виготовлення табличок. Таблички різного інформаційного наповнення є у більшості компаній. Рекламного навантаження вони не несуть, але користь від таких табличок для компанії є очевидною: клієнт не буде блукати в коридорах підприємства, шукаючи потрібні двері, а це зекономить його час і підкреслить вашу турботу про нього.

Виготовлення «Куточка споживача» (покупця)

Виготовлення «Куточка споживача»

Необхідним елементом оформлення приміщення магазину чи офісу є інформаційний стенд у вигляді «Куточок покупця», де підприємець розміщує корисні для споживачів відомості про закони, що регулюють діяльність компанії, різні сертифікати і ліцензії (копії), контактні дані компанії, а також «Книгу скарг та пропозицій». В «Куточку споживача» весь цей обсяг інформації легко розмістити, і потрібні дані завжди будуть доступні для перегляду. Конфігурації куточків покупця бувають різними. Наприклад, стандартний «Куточок» з ПВХ з чотирма чи шістьма кишеньками ви можете купити без попереднього замовлення. Можна спроектувати і виготовити «Куточок покупця» за індивідуальним замовленням з акрилу і композита з об’ємними елементами (зрозуміло, що в такому разі доведеться трохи почекати).

Виготовлення панелей фреймлайт і акрилайт

Виготовлення панелей фреймлайт і акрилайт

Для стильного та оригінального внутрішнього рекламного оформлення бізнесу останнім часом все частіше використовують технології виготовлення акрилайту, фреймлайту і EL-панелей. Це дуже оригінальний вид реклами, який можна назвати дорогою і статусною альтернативою табличкам. Акрилайт і фреймлайт використовують для створення зручної навігації (це актуально для приміщень з приглушеним світлом, наприклад, для нічних клубів і кав’ярень) або як елемент декору. Точне лазерне гравірування по тонкому листу прозорого акрилу, красиве, зі смаком зроблене підсвічування – все це дає змогу дуже стильно і нестандартно оформити приміщення, вітрини магазинів чи ресторанів.

Рекламне оформлення вітрин і вікон

Рекламне оформлення вітрин і вікон

Для ексклюзивного внутрішнього рекламного оформлення вітрин і вікон закладів ми використовуємо технології виготовлення акрилайту, фреймлайту і EL-панелей. Це дуже вишуканий і престижний вид реклами. Акрилайт і фреймлайт використовують для створення зручної навігації (це актуально для приміщень з приглушеним світлом, наприклад, для нічних клубів, кафе) і для декору.

Для рекламного оформлення вітрин та вікон ми пропонуємо такі варіанти оклеювання:

 • повне заклеювання вітрин та вікон (доречне у разі, якщо ви бажаєте приховати від стороннього ока те, що відбувається за вікнами);
 • використання перфорованої плівки One Way Vision (вона менш яскрава, але пропускає денне світло);
 • кольорова плівка Oracal чи Avery для поклейки текстової і графічної інформації на вікна;
 • вітражна плівка (кольорова прозора плівка);
 • тимчасова плівка, що легко знімається (підходить для сезонного оформлення чи для тимчасових акцій);
 • спеціальні плівки (анти-графіті – для захисту від вандалів з балончиками, антивандальна броньована плівка, дизайнерська плівка – матова, з ефектом паморозі та інші).

Рекламне оформлення транспорту

Рекламне оформлення транспорту

Якщо ви маєте корпоративний автомобіль чи й цілий автопарк і не використовуєте його для реклами – ви припускаєтеся серйозної помилки, адже втрачаєте тисячі переглядів вашої реклами щодня, і, відповідно, зменшуєте кількість ваших потенційних клієнтів. Секрет ефективності реклами на авто простий: погляд мимоволі стежить за предметами, що рухаються, тому така реклама привертає увагу, а інформація про ваш бізнес доноситься до більшої кількості потенційних покупців і відвідувачів. Розміщують рекламу і на своєму авто, і на корпоративному чи громадському автотранспорті. Користь від такої реклами очевидна! Переважно рекламу на авто виконують за допомогою оклеювання плівкою. Але якщо ви не хочете наносити плівку на свій автомобіль, наша компанія може запропонувати альтернативний метод: рекламна інформація наноситься на гнучкий магніт, який можна знімати і знову встановлювати у будь-який зручний для вас час. Ми надаємо наступні послуги з розміщення реклами на авто:

 • нанесення кольорової вінілової плівки на ваш транспорт;
 • нанесення автомобільної плівки з друком та захисною ламінацією;
 • перфорована плівка на вікна;
 • спеціальна тимчасова плівка, що легко знімається, а тому підходить для реклами тимчасових акцій;
 • повне оклеювання автомобіля;
 • магнітні панелі на авто.

Виготовлення зовнішньої реклами

Компанія «РУШЕН» гарантує, що виготовлена нами реклама слугуватиме вам довго, повністю виправдавши ваші фінансові вкладення і щоденно приносячи прибутки вашому бізнесу. Наші дизайнери розроблять для вас індивідуальний проект, в якому будуть враховані всі ваші побажання і який буде відповідати вашим цілям і рекламному бюджету. Досвідчені майстри, які працюють в нашій компанії, допоможуть вам визначитися з вибором виду реклами, її оптимальним розміщенням, грамотно й надійно її встановлять. Приймаємо замовлення в Києві і по всій Україні.

Ми ознайомили вас з переліком послуг з виготовлення зовнішньої реклами, які надає наша компанія. В якості останнього веселого, але справедливого аргументу, який вам обов’язково запам’ятається, наведемо слова талановитого англійського підприємця і дотепного афориста Томаса Дьюара, який радив колегам-бізнесменам: «Підтримуйте рекламу, і реклама підтримає вас!» І, повірте, він знав, що говорить! 

Якщо ви не знайшли те, що шукали, – це не означає, що ми не можемо цього зробити. Телефонуйте!