RA Rushen

RA Rushen

Виробнича компанія

Виробництво і монтаж всіх типів зовнішньої та інтер'єрної реклами

Дизайн & Маркетинг

Створення сайтів

Рекламна агенція повного циклу Рушен

Ефективність перш за все

Принципи нашого ставлення до роботи

Працювати так, щоб самому пишатися результатами своєї праці. Працювати так, щоб результати нашої праці подобалися замовнику, і він захотів прийти до нас знову. Так коротко можна висловити наше ставлення до своєї роботи. Адже добре зроблена, якісна робота завжди приносить радість. Вдвічі приємніше, коли вона подобається і приносить користь іншим! До того ж, збільшує продажі. Напевно, саме тому наші замовники стають нашими постійними клієнтами і навіть рекомендують нас партнерам.

Виробництво

Наявність власних виробничих потужностей дозволяє нам здійснювати постійний контроль якості на всіх етапах виробництва і встановлювати нижчі ціни.

Виготовлення

Виробництво зовнішньої реклами здійснюється на сучасному обладнанні з дотриманням усіх технічних стандартів.

Матеріали

При виготовленні продукції ми використовуємо лише якісні матеріали з урахуванням усіх експлуатаційних характеристик матеріалів, їх стійкості до атмосферних впливів і вимог замовника.

Обладнання

Використання в роботі сучасного високотехнологічного обладнання і необхідного ручного інструменту для виробництва зовнішньої реклами дозволяє нам виконувати замовлення якісно.

Дизайн

С нашей точки зрения дизайн рекламы должен быть красивым и эстетичным, подчеркивать стиль. Быть ярким и заметным, но в тоже время гармоничным. И при всем этом продавать вашу продукцию

Створення сайтів

Ми робимо адаптивні сайти, оптимізовані під ваші ключові запити. Створюємо грамотний «продаючий» текст. І, звичайно ж, зробимо все для того, щоб ваш сайт був привабливим і зручним у користуванні.

Монтаж

Наші фахівці мають належний досвід і професійно та якісно змонтують та встановлять вашу зовнішню рекламу таким чином, щоб вона слугувала вам довго і ефективно.

Доставка

За домовленістю наше агентство здійснює доставку продукції по Києву. Для доставки по Україні ми користуємося послугами «Нової пошти».

Виготовлена нами реклама буде працювати на вас

Головна мета будь-якої реклами – привабити покупців та підняти продажі. Шляхів досягнення цієї мети – багато, способи і засоби з року в рік вдосконалюються. Ми намагаємося йти в ногу з часом: щоб бути завжди цікавим для замовників і надавати їм послуги найвищого ґатунку, відстежуємо сучасні тенденції в галузі зовнішньої реклами, застосовуємо технологічні інновації.

наружная реклама

Історія появи рекламних вивісок та інших видів зовнішньої реклами тісно пов’язана з появою власне самого бізнесу. Успішність роботи будь-якого магазину, кафе, ресторану будь-якого іншого приватного бізнесу так чи інакше залежить від наявності рекламної вивіски. Адже без зовнішньої реклами ніхто не дізнається ні про існування вашого бізнесу, ні про ваші товари чи послуги. Це, звичайно, аксіома. Але як же працює зовнішня реклама? На перший погляд здається, що вивіски, різноманітні рекламні щити, білборди так тісно увійшли в наше життя, що ми їх вже нібито й не помічаємо. Однак, це – поширена помилка! Найефективніша реклама – це та, яка здійснює свій вплив на споживача на підсвідомому рівні. Вибираючи, який магазин відвідати, ми оцінюємо в першу чергу зовнішній вигляд закладу. Гарні картинки смачної їжі викликають апетит і спонукають нас зробити покупку. Зображення красивої дівчини у стильному одязі викликає в нас бажання купити й собі якусь обновку. Так працює механізм асоціації. Не останню роль в цьому «провокуванні» на покупку відіграє і анонсування різноманітних акцій або оголошення про низькі ціни. Адже хіба усі ми не роздивляємося часом вітрини у пошуках знижок? Це все – результат роботи зовнішньої реклами, результат її непомітного впливу на нас. Зовнішня реклама впродовж дня має сотні і тисячі переглядів потенційних покупців. І підприємцю треба лише правильно цим скористатися.

создание адаптивных сайтов

У наші дні Інтернет буквально заполонив усі сфери нашого життя. І ось уже більшість продажів здійснюється на сторінках сайтів. Згодьтеся, нині для того, щоби щось придбати чи замовити, ви вже не шукаєте газету чи часопис з оголошеннями. Та й в магазин ходите не так часто. А навіщо? – Адже зручніше і швидше зробити покупку через Інтернет! Інтернет дає нам можливість, не виходячи з дому, подивитися, прицінитися. вибрати і замовити бажаний продукт, причому з доставкою. Корпоративні сайти та інтернет-магазини – ось майбутнє ваших успішних продажів. Вам залишилося тільки створити сайт! Створення та просування своїх сайтів набуває все більшої популярності серед підприємців. Але недостатньо просто створити сайт і розмістити його в Інтернеті. Адже конкуренція в торгівлі є занадто великою, щоб пустити цю справу на самоплив, тому тут варто враховувати різні фактори. Цікаві фотографії, які більше ніде не повторяться в Інтернеті, унікальні та тексти, що продають – ось що здатне привернути користувачів, та пошукових роботів, без шкоди зовнішньому вигляду. Для зручності відвідувачів необхідна також продумана і зрозуміла навігація. Для всього цього потрібен певний рівень майстерності і креативний підхід. Наше агентство пропонує своїм клієнтам і таку послугу, як створення сайтів. Скористайтеся можливістю замовити її в нас. Крім усіх раніше перелічених переваг, наші фахівці створять ще й гарний та неповторний дизайн для вашого сайта. Ми зробимо ваш сайт не тільки популярним серед відвідувачів, а й впізнаваним для пошукових систем. Враховуючи усе сказане, рекомендуємо вам при плануванні рекламного бюджету уділити першочергову увагу вашому інтернет-проект

дизайнерские услуги

Будь-який рекламний проект починається зі створення дизайну. Якщо спитати успішних бізнесменів, з чого вони починали свій бізнес, то варіантів відповідей може бути багато, причому більша частина з них почне розповідати про різні свої невдачі. Єдине, що у всіх цих розповідях буде схожим, це те, з якого саме моменту їхній бізнес почав "набирати оберти". Цією точкою відліку вам завжди назовуть той момент, коли прийшло усвідомлення того, що не треба шкодувати грошей на створення привабливого образу, "картинки". Адже славнозвісне "стрічають по одежі" ще ніхто не відміняв! Тому успішні здавалося б компанії, навіть "розкрутившись", не перестають вкладати чималі кошти в ефективний дизайн зовнішньої реклами або ж професійно зроблений дизайн сайту. Бо ж реклама повинна привертати увагу, подобатися, стимулювати відвідувача до покупки, которше кажучи, працювати.

Етапи проекту:

Процес створення рекламного виробу від проекту до його установки в нашому рекламному агентстві, проходить кілька етапів.

  • - Попередня вартість Кошторис

    Для попереднього прорахунку вартості вашого замовлення вам потрібно підготувати завдання. Адже чим краще ви зможете пояснити нам ваші побажання, ваше бачення окремих деталей та кінцевий вигляд вашого замовлення, тим точніше ми зможемо їх втілити у виробі. Потрібно також надати по можливості такий необхідний матеріал, як, наприклад, фотографії місця куди планується встановлювати вивіску, попередні заміри та інше. В залежності від побажань та можливостей замовника, передача інформації може проводитися через електронну пошту чи при особистій зустрічі на об’єкті, або ж у нас в офісі.
  • Внесення передоплати Оформлення замовлення

    Після узгодження ціни вашого проекту ви вносите передоплату в розмірі 70% від вартості всього замовлення, і замовлення передається в роботу. Якщо ж ви хочете попередньо побачити, як саме буде виглядати ваше замовлення, ви можете оплатити окремо виготовлення ескізу (макету). У будь-якому разі ми не приступаємо до роботи без узгодження з замовником дизайну виробу та всіх супутніх деталей. Лише після вашого затвердження дизайн проекту передається у виробництво.
  • Виготовлення і монтаж Виробництво

    Отже, коли дизайн затверджено та обговорені усі деталі замовлення, ми приступаємо до виготовлення виробу. В кожного проекту, звичайно ж, індивідуальний строк виробництва, та в середньому виготовлення замовлення займає приблизно від 3 до 10 робочих днів. При достроковому виготовленні ми вас обов'язково про це поінформуємо. Якщо в кошторисі проекту передбачене і встановлення, то воно проводиться у заздалегідь узгоджений час. Після здачі проекту ви сплачуєте решту 30% суми.

Залишилися питання? Задайте їх фахівцям рекламного агентства

Надія

Менеджер з продажів

Ваш персональний помічник. Допоможе вам вирішити всі поточні питання щодо вашого проекту.

067 24-54-649

095 88-40-323 (вайбер)

nadin@rushen.com.ua

Марлен

Дизайнер-технолог

Всі питання, пов’язані з дизайном, створенням сайтів, а також консультації з технічних питань.

099 1111 735 (вайбер)

info@rushen.com.ua

Роботи нашого рекламного агентства

С остальными работами можно ознакомиться в нашей фотогалерее

Наши клиенты