ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

виробництво зовнішньої реклами

Зовнішня реклама – це рекламна інформація або назва бренду, магазину, що розміщена на фасадах магазинів, висотних будинках, ресторанах, аптеках, супермаркетах та інших закладах. Існує велика кількість видів зовнішньої реклами. Це різноманітні щити, вивіски, тендери, конструкції, встановлені на дахах, об’ємні, світлодіодні або неонові букви, конструкції сіті-формату, реклама на авто та вікнах.

Є такий вислів: «Якщо на магазині немає вивіски – це все одно що написати «зачинено». То з чого ж складається зовнішня реклама? Що потрібно знати, перед тим як замовити ту чи іншу вивіску? Як працює зовнішня реклама, і які її різновиди є на ринку? В усьому цьому спробуємо розібратися.

Основні завдання зовнішньої реклами:

Донесення інформації. Вивіска інформує потенційного покупця про те, що саме він може купити у вашому магазині, як називається ваша компанія. Наприклад: «Дитячий магазин «Антошка», «Аптека низьких цін», «Ресторан». За допомогою зовнішньої реклами ви можете розповісти потенційним клієнтам, які послуги ви надаєте, у чому ваші переваги, які у вас знижки, акції. Детально описати асортимент вашого товару чи, навпаки, виділити щось особливе.

Залучення відвідувачів. Будь-якому бізнесу для розвитку необхідно багато продажів і великий потік клієнтів. Це обширна область застосування зовнішньої реклами. Світлові вивіски добре помітні вночі, переносні тендери можна встановити в місцях найбільшого потоку людей, яскраву рекламу про акції та знижки – на вікнах вашого магазину. Рухомий рядок також привертає до себе увагу перехожих. Не кажучи вже про все розмаїття світлодинамічних вивісок. Не останню роль тут відіграє дизайн. Адже правильно оформлена і встановлена в потрібному місці реклама діє на потенціального клієнта на підсвідомому рівні.

Відмінність від конкурентів. Добре відоме прислів’я: «По одежі стрічають, а по уму випроводжають». Саме зовнішній вигляд вашого магазину і дизайн вивіски створюють перше враження про ваш бізнес і про якість тих послуг, які ви пропонуєте. Це особливо актуально, коли поряд – багато конкурентів, і необхідно, щоб вас помітили і запам’ятали. Тому дуже важливо подумати, чи варто економити на зовнішній рекламі. Адже, замовляючи недорогу зовнішню рекламу, ви втрачаєте цілий сегмент ринку, зазвичай фінансово забезпеченого.

Навігація. Що робити, якщо ваш бізнес розташований далеко від основного потоку клієнтів? – Правильно, треба вказати їм дорогу до вас. І тут зовнішня реклама може вам прийти на допомогу: покажчики, таблички з навігацією, стела поблизу дороги, виносна реклама, білборди (бігборди), покажчики на стовпах – і це далеко не весь список того, що ми можемо вам запропонувати.

Головне завдання зовнішньої реклами – зробити так, щоб вас помітили. Тому вона повинна бути інформативною, але водночас стислою і чіткою, щоб легко сприймалася і запам’ятовувалася. Не варто захаращувати всю площу другорядною інформацією, «ліпити» багато логотипів і весь список ваших послуг. Інформація повинна сприйматися одразу, на ходу і з великої відстані. Стисло і яскраво, примітно – ваша основна мета, контакти і необхідна навігація. Наприклад: замість довгого списку салонних послуг і назв зачісок, краще зацікавити відвідувачів фотографією такої гарної зачіски або ж влучним слоганом. Для досягнення кращого результату рекламні щити доцільно встановлювати в місцях з максимальним потоком людей і транспорту. Тому обов’язково треба проаналізувати, як і де розмістити рекламу, щоб її побачили якомога більше людей. І, звичайно ж, треба продумати розміри і дизайн вашої реклами, в чому вам можуть допомогти наші фахівці.

Види зовнішньої та інтер’єрної реклами:

  • Фасадна вивіска. Це основна вивіска, яку зазвичай розміщують над входом в офіс чи магазин, з назвою фірми або описом роду діяльності.
  • Об’ємні букви виготовляють з алюмінію та нержавіючої сталі, ПВХ, акрилу, можна зробити з підсвіченням. Така вивіска вважається престижною рекламою, підвищує статус вашого бізнесу.
  • Лайтбокс або Світловий короб. Його можна замовити будь-яких форм і розмірів. Дуже ефективний в темну пору доби.
  • Рекламні щити. Їх виготовляємо у вигляді настінних панно, щитів, вкопаних в землю, або ж це можуть бути банери на фасаді будівлі. Використовуються як додаткова рекламна площа.
  • Штендери.Головна їх перевага – мобільність. Їх встановлюють біля кав’ярень, фотостудій, ресторанів і т. д. Дизайн носія може бути найрізноманітнішим. Це залежить від побажань замовника. Наш дизайнер вам у цьому допоможе.
  • Реклама на авто. Надзвичайно ефективний вид мобільної реклами, оскільки під час руху транспорту по місту вашу рекламу може бачити значно більша кількість людей.
  • Оформлення вітрин. На вітринах можна розмістити: фотографії вашої продукції чи послуг, інформацію про знижки чи акції або навіть просто зробити декоративне і святкове оформлення, що освіжить вашу вітрину і додасть їй новизни.

Загальновідомо, що будь-яке підприємство, яке займається реалізацією своєї чи чужої продукції чи надає різного роду послуги, обов’язково користується рекламою. З величезної кількості видів реклами завжди вирізнялася зовнішня реклама. Вона перманентно здійснює візуальний вплив на потенційного споживача, що сприяє зростанню попиту на той продукт чи послугу, який рекламують.

Зовнішня реклама оточує нас усюди. Як тільки ми виходимо з дому, нам на очі потрапляє або вивіска на магазині, або банери, що висять на стінах будівель, або ж виносні штендери. Величезну перевага зовнішньої реклами над іншими видами реклами в тому, що її можна розмістити в будь-якому місці.

Виробництво зовнішньої реклами в Києві.

Наше рекламне агентство повного циклу при виготовленні рекламних щитів використовує лише сучасні та якісні матеріали, що дозволяє повноцінно експлуатувати нашу продукцію не один рік, дизайнери розробляють проект за всіма правилами ефективної реклами. Монтажники заздалегідь виїжджають на об’єкт, щоб врахувати всі тонкощі майбутнього монтажу.

Величезна перевага, яку надає вам використання зовнішньої реклами – це можливість бути побаченим сотнями і тисячами ваших потенційних клієнтів. Адже кожен день, кожну годину і хвилину реклама вашого товару чи бренду потрапляє в поле зору усіх, хто проходить і проїжджає біля неї. Не легковажте такою можливістю! Треба лише придумати креативний привабливий дизайн і встановити вашу рекламу у вигідному місці! Наші дизайнери допоможуть вам зробити це професійно і якісно!

Ще одна перевага зовнішньої реклами в тому, що вона не викликає роздратування. На відміну від телевізійної та радіореклами зовнішня реклама сприймається при її прочитанні. А така інформація запам’ятовується краще. У підсумку ефективність такої реклами вища, ніж реклами в перервах між футбольними таймами чи серіалами. Зовнішня реклама не «кричить» з екрана телевізора чи з динаміків радіо. Цей вид реклами діє ненав’язливо, майже на підсвідомому рівні. Та коли нам знадобиться необхідна інформація про якийсь продукт, ми обов’язково згадаємо, де саме її бачили.