Скільки коштує вивіска?

Вивіска недорого

У сьогоднішній час жорсткої конкуренції, для приватних підприємців, в особливості які тільки починають свій бізнес, ціна вивіски найчастіше має критичне значення. Тому неминуче виникає потреба у пошуку найбільш низької ціни на цей вид реклами. Виробник в свою чергу, дотримуючись реалій ринку, починає економити на матеріалі, його якості та часу виготовлення. Як кажуть, «ми тебе зібрали із того що мали» на тяп-ляп, а у результаті замовник отримує замість гідної реклами антирекламу. Так будь-яка поважаюча себе людина, наприклад, подумає: "А чи варто ризикувати своєю машиною на СТО, де реклама, грубо кажучи, написана фарбою на фанері?"

Здавалося б, замкнуте коло? Ні! Завжди можна купити або замовити виготовлення, у крайньому випадку, зібрати самому досить недорогу і при цьому якісну вивіску. Головне знати основні принципи вибору. (нижче продовження)

Вивіска Банерна
Вивіска Банерна
 • Банер, натягнутий на каркас - відмінне недороге рішення
Вивіска з дерева
Вивіска з дерева
 • Здавалося б, просто дерево і напис, але вже виглядає вінтажно
Вивіска з ПВХ
ВВивіска з ПВХ
 • Пластик відмінно підходить для реклами всередині приміщення.
наклейка на окна салона красоты
Салон краси
 • На скляних вітринах, вінілові наклейки вдало замінять/доповнять вивіску

Загальні принципи

Саме головне дотримати баланс між завищеними витратами на вивіску і доцільністю цього. Існують дуже дорогі вивіски, ціна яких завищена тільки за рахунок надання їй додаткового престижу (такі вивіски замовляють великі компанії, банки та організації). «Ferary - це звичайно круто, але їздити можна і на більш простій машині». Інша крайність - купити якомога дешевше. Повірте, продавці знайдуться, коли є попит – буде і пропозиція. Це як старий запорожець, начебто і їде, але заробляти на ньому особливо не зможете.

Як на цій стадії знайти саме ваш варіант? Потрібно відразу вирішити, як ви себе позиціонуєте. Хто є ваш клієнт і покупець. Якщо ви хочете привернути представницьких клієнтів, то цю статтю можете закрити, дешеві варіанти будуть їх відлякувати. У той же час для такої категорії, як скажімо «секонд хенд», «ремонт взуття» дорогі рішення — це недоцільна витрата коштів. Тобто орієнтуйтеся в першу чергу на вашого покупця.

Але основний момент в тому, що навіть найдешевша вивіска повинна мати пристойний вигляд і виглядати стильно, як ніяк це ж реклама! Нижче наведені приклади, як можна зробити недорогу, але у той же час цілком пристойну ззовні презентабельну вивіску недорого.

Вивіска на магазин
Вивіска на магазин
 • Якщо не вважати лайтбоксів, решта все звичайний банер.
Зовнішня реклама
Зовнішня реклама
 • Просто банер на стіні і плівка на товар компанії.
Вивіска з ПВХ
Вивіска з ПВХ
 • Варіант зовнішнього використання ПВХ, там де немає прямих сонячних променів.
Наклейка на вікна магазину Дитячий одяг
Дитячий одяг
 • Ще варіант, коли за допомогою вітрин можна зробити гарну рекламу

Дизайн

Починається все з дизайну. Його можна зробити як самому, так і довірити професіоналам. Дешевше всього звернутися до фрілансерів. (тут можна почитати про основні засади, як це зробити). Якщо вам потрібен недорогий варіант, не ускладнюйте, простий і стильний напис щодо ваших основних послугах, більш ніж достатньо.

Матеріали для виготовлення недорогої вивіски

Ось ми дісталися до опису того, з чого і як можна зробити вивіску. Варіанти розташовані в порядку від більш доступних, але при цьому менш практичних рішень до більш витратних варіантів по-дорожче.

Банер

Самий недорогий варіант вивіски. Являє собою банерну тканину з печаттю. Є дві основні позиції.

 • Ламінований, щільність 350гр. Самий недорогий варіант, не рекомендуються, так як він менш довговічний. Хоча друк на ньому найяскравіший за рахунок ламінації.
 • Литий банер, щільність 450-550 гр. Основна позиція, яку ми використовуємо у виробництві, ненабагато дорожче ламінованого, але при цьому істотно міцніше.

Самий простий і недорогий спосіб розміщення реклами - банер з печаттю, його краї загортаються і встановлюються люверси по периметру (кільця для монтажу) Виглядає досить дешево. Ідеально підходить для розміщення на металевих огорожах і парканах. (Фото) (Фото)

Для додання естетичності, банерну тканину краще натягати на каркас із заворотом. Каркас - дерев'яний або металевий. Така вивіска виглядає досить красивою і може прослужити до 2-3 років. Серед економ рішень я би виділив саме цей варіант. (Фото) (Фото)

Нижче Продовження

Вивіска Банерна
Вивіска Банерна
 • Просто банер, встановлений на паркан
Реклама на ларьок
Реклама на ларьок
 • Оформлення торгового приміщення з допомогою банерної тканини на каркасі.
Банер на вікнах
Банер на вікнах
 • Якщо вікна розділяє профіль, а потрібна ціла картинка.
Банер на каркасі
Банер на каркасі
 • Ще варіант установки банера, дозволяє швидко змінювати картинку.

Вінілова плівка.

Вона ж «самоклейка» з печаттю. Дуже хороший спосіб заощадити на вивісці. Але вимагає гладкої поверхні. В першу чергу це вікна і вітрини. І зовсім не обов'язково перекривати всю площу, якщо вікна великі або вам необхідно, щоб вони залишилися відкритими, можна використовувати тільки частину площі. Причому будь-яку, центр, верх, низ, збоку. Дуже часто магазини, ларьки та інші будівлі мають багато рівних поверхонь, куди можна наклеїти таку рекламу. (Фото) (Фото)

Дерево

Вивіски з дерева досить оригінальні, недорогі, але у той же час дуже специфічні. Підходять не для будь-якого бізнесу.

Дошки, оброблена пропиткою (для запобігання гниття), стануть чудовим фоном для вашого логотипу. (Фото) Єдина складність – нанесення самого тексту. Плівка не клеїться на дерево, тому букви треба буде малювати фарбою. Для збереження структури дерева, використовуються масляні фарби та просочення(пропитка). Наприклад, фон світлим, а текст темним або навпаки, можна використовувати трафарет. Або прикріпити текст вирізаний з пластику, краще з композиту. Як варіант, можлива гравірування необхідної інформації, з подальшим фарбуванням поглиблення. (Фото)

Полікарбонат стільниковий

Досить стійкий до атмосферних перепадів пластик (на відміну від ПВХ). Легко обробляється канцелярським ножем під лінійку, лекало. Недолік - видимі смуги від сот. Зображення наноситься за допомогою друку на плівці з наступним наклеюванням на полікарбонат. (Фото)

Оцинковка

Хороший недорогий матеріал. А найголовніше дуже міцний і довговічний. Краще використовувати товщину від 0,7 мм. Обрізають в розмір, ножицями по металу або болгаркою. Зображення наноситися також, як і на полікарбонат. Важливо попередньо добре знежирити цинк.

Пвх

Чому я залишив його останнім у списку, на жаль, зараз використовується, як головний матеріал для економ вивісок. Так, матеріал дешевий і легко обробляється, але зовсім не придатний для експлуатації на вулиці. Дуже боїться сонця і механічних впливів. У підсумку така вивіска дуже швидко прийде в непридатність. Виключення, якщо ви її використовуєте всередині приміщення. (Фото)

Нижче Продовження

недорога вивіска на автосалон
Автосалон
 • Повноцінна вивіска з вінілової плівки на вікнах.
Вивіска з полікарбонату
Вивіска з полікарбонату
 • Стільниковий полікарбонат 4 мм, оформлення входу.
Вывеска с дерева
Вивіска з дерева
 • Дошка, текст зроблено фрезуванням і пофарбовано
Вивіска магазин взуття
Магазин Взуття
 • Вініл На вікна та на фасад такий банер – не дорого та сердито)

Підсвітка

Коли ми говоримо про економ рішення, то світлові вивіски згадувати не будемо. Вважаю некоректно рекомендувати виготовляти і лайтбокс, який не прослужить більше року. Коли ми обговорюємо недорогий, але більш-менш якісний продукт. Тому якщо є необхідність у підсвічуванні в нічний час, то швидше за все піде мова про зовнішні способи освітлення реклами.

Такі як прожектора, краще світлодіодні 10-30 ват. Це буде більш ніж достатньо для освітлення 1-2 метрів, розміщувати їх можна, як зверху, так і з боків вивіски. Для кращого розсіювання світла, їх необхідно винести трохи вперед і верх за допомогою металевої стійки. (Фото)

Менш яскрава, але набагато більш естетична підсвічування - це світлодіодна стрічка в алюмінієвому профілі. Важливо створити світлову композицію, а також правильно підбирати профілі, щоб світ більше падав на вивіску, а не до спостерігача.

Світодіодний кабель виглядає дуже дешево і світла від нього не достатньо. Краще у такому випадку замінити світлодіоди за типом дощу. Дуже оригінальне рішення, енергозберігаючі лампи в патронах, особливо в дерев'яних конструкціях.

Продовження нижче

недорога вивіска канцтовари
Магазин канцтовари
 • Вивіска з полікарбонату, підсвітка від прожекторів.
недорога Вивіска для СТО
Вивіска для СТО
 • Вініловий банер на каркасі, підсвітка - світлодіодні прожектори.
Недорога Вивіска для салони краси
Вивіска для салони краси
 • Банер, натягнутий на металічний каркас.
Реклама на балконі
Реклама на балконі
 • Варіант розміщення плівки на вікнах

Монтаж

На монтажі можна здешевити витрати, коли зробити його самостійно. Що в більшості випадків не представляє особливих складностей. Особливо якщо оговорити монтаж та кріплення заздалегідь під час виготовлення конструкції. Тим більше, що для всіх вище описаних варіантів необхідні лише дюбеля, саморізи і можливо клей герметик, в залежності від площини, куди вішається банер. Для більшої естетичності можна використовувати декоративні кріплення або прихований монтаж з підтримкою кутовими кронштейнами і підвісками.

Наша компанія готова зробити замовлення на виготовлення любого з вищенаведених варіантів, як цілком, так і будь-якої окремої частини вивіски.

Будемо раді проконсультувати та реалізувати Ваші ідеї. Виготовимо і змонтуєм вивіску недорого і якісно. Звертайтесь!