Виготовлення вивісок

Виготовлення вивісок

Як відомо, реклама – рушій торгівлі. Це розуміє і намагається враховувати в своїй діяльності кожен бізнесмен. Адже правильно вибудувана рекламна тактика і стратегія – це дуже часто один з наріжних каменів майбутнього успіху. А враховуючи те, що майже 90% інформації ми сприймаємо очима, сучасна економіка і маркетинг просто не повинні обходитися без зовнішньої реклами! Якщо звернути увагу на вулиці сучасного міста чи селища, то можна побачити найрізноманітніші рекламні вивіски і щити. Над кожним кафе, рестораном, магазином, банком видніються фасадні вивіски, вивіски на магазин та інші елементи рекламного оформлення. Неможливо знайти торгівельне підприємство, яке б не використовувало в своїй діяльності такого типу конструкції.

Основним призначенням вивіски є її інформативність. Вона розповідає перехожим, що тут знаходиться магазин, ресторан, готель чи салон-перукарня. Але не лише про це може розповісти вивіска. Кожен з нас, потенційних клієнтів чи покупців, ледь кинувши оком на ту чи іншу вивіску, відзначить подумки і її естетичний вигляд, і смак власника, і креативність дизайнера, який її створив, і, звичайно ж, його промахи, якщо такі матимуть місце. Власне кажучи, вивіска – це, за великим рахунком, не тільки ваша назва, це – ваша візитівка, ваше ІМ’Я.

Тому вибір того чи іншого дизайнерського оформлення вивіски є вкрай важливим. Вивіска на фасаді повинна бути достатньо лаконічною, тут недоречним буде надмірність картинок чи тексту. Вид діяльності і назва підприємства – це і є основа будь-якої вивіски. Та крім цієї основної інформації вона ще дає клієнту уявлення про компанію і формує її імідж. Погодьтеся, навряд чи ви захочете провести вечір в закладі, вивіска якого буде являти собою шматок картону з написом «Кав’ярня». А тому, обдумуючи, якою має бути саме ваша вивіска, ви не повинні залишити поза увагою навіть такі «дрібниці» як, наприклад, гармонійне поєднання її кольору з кольором стіни, на якій вона буде прикріплена.

Важливу роль при виборі вивіски відіграє режим роботи закладу. Вночі і ввечері не обійтися без яскравих світлових вирішень, можливо, навіть динамічних. А ось вдень світлова вивіска буде нефункціональною, а гроші, витрачені на її виготовлення, виявляться витраченими надаремно, адже світіння вивіски при денному світлі ніхто не помітить.

Дизайн, виготовлення і встановлення зовнішньої реклами – справа непроста, сповнена багатьох складних нюансів. Але ж саме на те й існують професіонали, які завжди готові прийти вам на допомогу!

Якщо ви хочете, щоб ваша фірма чи магазин були представлені серед інших якнайкраще, вам варто звернутися до нас. Наша компанія пропонує послуги з розробки, виготовлення та встановлення зовнішньої реклами найвищої якості. Ми підберемо для вас оптимальний варіант, орієнтуючись і на ваш бюджет, і на сферу діяльності вашого підприємства. Впевнені, що наша продукція буде день за днем сприяти покращенню іміджу вашої компанії, впізнаваності та популяризації вашого бренду, що, в свою чергу, буде впливати на збільшення прибутковості вашого бізнесу.

А тепер – більш детально про різновиди зовнішньої реклами.

Основні види рекламних вивісок:

Банерна вивіска

Вивіски такого виду вважаються найбільш недорогими, а тому дуже доступними. Низька ціна такої рекламної продукції забезпечує її затребуваність і застосування в багатьох сферах діяльності. Лита банерна тканина вирізняється непоганою якістю і тому слугуватиме не один рік. Завдяки легкості банера і нескладності його монтажу, таку вивіску можна встановити практично на будь-якій поверхні. Оптимальним варіантом є банер на металевому каркасі.

Вартість банерної вивіски

 • Ціна банерного полотна з урахуванням підгину і люверсів - 250 грн за квадратний метр. (Фото)
 • Натягнуте Полотно з заворотом на дерев'яний каркас - 1000 грн 1 кв. м. (Фото)

ФАСАДНА ВИВІСКА плоска

Така вивіска виготовляється з листів ПВХ, композита або полікарбонату, на які наклеюється вінілова плівка з рекламним текстом. Пласкі вивіски – це вид рекламного оформлення, який найчастіше можна побачити і який є стандартним вибором багатьох компаній. Підсвічування цієї конструкції здійснюється за допомогою виносних освітлювальних приладів.

Ціна плоскої вивіски Онлайн прорахунок

 • ПВХ 3 мм з повнокольоровим друком - 800 грн за квадратний метр. (Фото)
 • Композит 3 мм з повнокольоровим друком - 1250 грн за квадратний метр. (Фото)
 • Полікарбонат 4 мм з повнокольоровим друком - 750 грн за квадратний метр. (Фото)

ОБ'ЄМНІ БУКВИ

Детальніше

Рекламну установку цього виду сміливо можна назвати іміджевою. Справа в тому, що такі оригінальні вивіски мають дуже ефектний вигляд, чим привертають увагу багатьох потенційних клієнтів. Існує кілька різновидів об’ємних букв: це і литі букви, які виготовляють з пінополістиролу (найдоступніший в ціновому відношенні варіант), і букви з ПВХ, і світлові букви, які виготовляють з ПВХ та акрилу (в них світиться лише лицьова частина)… Світлові букви можуть виготовлятися і повністю з акрилу – тоді світитися буде вся буква. Популярними є також об’ємні букви з контражурним підсвічуванням і пласкі букви, вирізані з ПВХ чи акрилу потрібної товщини. Для підсвічування об’ємних букв застосовують світлодіоди і неон (однак, останній використовується на практиці дедалі рідше). Такий вид рекламних вивісок застосовується здебільшого для оформлення магазинів, ресторанів, розважальних закладів та інших закладів, для яких важливим є постійний інтерес клієнтів.

Об'ємні букви ціна

 • Стандартний шрифт. 2 долара за 1 см висоти букви (Фото)
 • Складний шрифт і контражурним - 2,5 долара за 1 см висоти літери (Фото)

СВІТЛОВА ВИВІСКА - ЛАЙТБОКС (LIGHTBOX)

Детальніше

Для реклами, яка виконана у вигляді світлового короба, найчастіше замовляють такі його різновиди: клеєний лайтбокс (це демократичний за ціною варіант, який, проте, є не завжди зручним в експлуатації: можуть виникнути проблеми при зміні зображень); лайтбокс, виготовлений з ПВХ чи алюмінієвих профілів, і, нарешті, справжній економ-варіант у вигляді банерного світлового короба. Для підсвічування використовуються світлодіоди або люмінесцентні лампи. В ефективності застосування лайтбоксів переконуються компанії, які працюють в нічний час.

Вартість Лайтбокс Онлайн прорахунок

 • Стандартний короб. 200 доларів за 1 кв метр. (Фото)
 • Фігурний короб. 350 доларів за 1 кв метр. (Фото)
 • Композитний короб. 300 доларів за 1 кв метр. (Фото)
 • Двосторонній короб. 300 доларів за 1 кв метр. (Фото)

ВИВІСКА «КОМПОЗИТНИЙ КОРОБ»

Ця конструкція виготовляється, як правило, під об’ємні букви, хоча її застосування є можливим і без них. Часто замовляють композитний короб з підсвічуванням. Такий вид рекламного оформлення слугуватиме вам довго і закономірно вважається найбільш надійним в експлуатації: це пояснюється тим, що композит прекрасно переносить негативні впливи довкілля.

Звичайно, варіанти виконання зовнішньої реклами не обмежуються лише описаними тут видами. В залежності від побажань замовника ми можемо запропонувати і розробити абсолютно нові, нестандартні варіанти. Замовник може навіть разом з дизайнером попрацювати над проектом і внести в нього свої корективи. Коли довкола рекламні об’єкти виконані стандартно і одноманітно, будь-яка нова ідея і нестандартний хід будуть вирізнятися і привертати увагу, а це, в свою чергу, найкращим чином впливатиме на розвиток і успіх вашого бізнесу.

ЩОБ ЗАМОВИТИ ВИВІСКУ В КИЄВІ, ВАМ ТРЕБА

під'їхати до нас в офіс або запросити нашого менеджера до себе. Щоб визначити ціну вашого замовлення, треба врахувати різні параметри, такі як розміри, дизайн, світло та інші. Далі - детальніше.

Ціна: Вибір конструкції і дизайну вивіски завжди залежить від бюджету. Одну і ту саму за змістом вивіску можна зробити з абсолютно різних матеріалів, відповідно, і за ціною ці варіанти будуть відрізнятися. Тут рішення за вами: скільки ви готові заплатити за вивіску. З досвіду можу сказати, що краще замовити красиву якісну вивіску за дещо вищою ціною, але яка прослужить вам на кілька років довше. І в підсумку обійдеться вам дешевше, ще й приверне більше клієнтів своїм зовнішнім виглядом.

Світло. Чи потрібна вам світлова вивіска? Все залежить від того, скільки годин ви працюєте в темну частину доби.

Розмір. Розмір вивіски зазвичай залежить від місця майбутнього її розташування на фасаді і, звичайно ж, від максимальної відстані, з якої її буде видно. Доцільно робити вивіску великого розміру з крупним текстом, якщо хочете, щоб вас бачили здалеку, і, навпаки, нема жодного сенсу у великій вивісці в тісному провулку.

Дизайн вивіски. При підготовці проекту і виготовленні самої вивіски наші фахівці зроблять все можливе, щоб ваша вивіска працювала з найбільшою ефективністю. Для цього вони врахують і місцезнаходження вашого бізнесу, і ваш бренд, і товар, з яким ви працюєте. Якщо у вас є своє бачення того, якою має бути ваша вивіска, вам потрібно підготувати дизайнеру завдання, в якому пояснити, що саме ви хочете отримати.

Нескладні проекти в середньому обійдуться вам в 150-250 грн. При замовленні від 3000 грн. дизайн робимо безкоштовно. Або ж ви можете надати свій макет.

Вимоги до макетів. Формат файла tiff, pdf, cdr, ai, eps. Всі ефекти і шрифти або растровані, або переведені в криві. Розмір оригінальний +1 см в кожну сторону, фон навиліт (під обрізку), дозвіл (якість) 150 dpi, формат кольору CMYK.

Доставка і встановлення вивіски. Ви можете зробити це власними силами або скористатися послугами наших фахівців. Для підрахунків виконання цієї послуги потрібна фотографія місця монтажу.

Строки виготовлення вивіски. На виконання замовлення зазвичай потрібно 5-10 робочих днів. В залежності від завантаженості виробництва замовлення може бути виконане раніше, в цьому випадку ми попередимо вас про готовність. Якщо ви бажаєте, щоб замовлення було виконане за коротший строк, повідомте про це нашого менеджера.

З будь-яких питань ви можете звернутися до наших менеджерів за телефонами або в чаті. Замовлення відправляйте на пошту, що вказана в контактах.

Замовити вивіску чи просто отримати консультацію ви можете за телефоном (095) 88-40-323 (Надія).