лайтбокс

Лайтбокс: загальний опис

Основна перевага і призначення даного типу вивіски - реклама вашого товару і бренду в темний час доби. Удень і при яскравому освітленні, наприклад, в торгових центрах підсвічування практично не видно. Тому, якщо ваш графік роботи не припадає на вечір або ніч, його використання недоцільне. Хіба що в якості додаткової реклами магазину в неробочі години. А ось в торгових центрах має сенс звернути увагу на інші варіанти вивісок, наприклад, об'ємні букви.

Велика розмаїтість форм і способів збірки дозволяє правильно підібрати необхідний лайтбокс саме для вашого бізнесу і фасаду будівлі. А за допомогою дизайну вдасться залучити потенційних покупців і виділитися на фоні конкурентів.

В якості підсвічування ми використовуємо тільки світлодіоди. По-перше, це дозволяє знизити витрати електрики, по-друге, істотно продовжити термін експлуатації (звісно, при установці якісних світлодіодів, а не дешевої стрічки).

Класифікація лайтбоксів

Лайтбокс на основі профілю.

Одна з найпоширеніших конструкцій на основі спеціально розробленого для лайтбоксів пластикового або алюмінієвого профілю.

профиль для лайтбокса
Лайтбокс профільний
Зліва пластик, праворуч - варіанти алюмінієвого профілю
Переваги:
 • Легкість і швидкість збірки (збільшується швидкість виготовлення).
 • Великий вибір профілів дозволяє збирати конструкції довжиною до 6 м і товщиною від 8 до 20 см. При цьому як односторонні, так і двосторонні лайтбокси.
 • Трансформація - можливість повністю розбирати і заміняти будь-яку його частину. У тому числі і лицьову, що дозволяє легко змінювати рекламний сюжет, полегшує ремонт і обслуговування надалі.
 • Спеціальні пази в профілі захищають матеріал від деформації при його розширенні в сонячний сезон.
 • Сам профіль, особливо алюмінієвий, досить міцний, що робить вивіску доволі цупкою і продовжує термін служби.
 • Можливість використання для лицьової поверхні всіх варіантів матеріалів: банер, акрил, алюмінієвий композит, стільниковий полікарбонат. А це суттєво збільшує спектр застосування лайтбоксу і можливість коригування вартості.
 • Наявність спеціального профілю з клік-системою дозволяє збирати конструкції на основі паперу зі швидкою зміною зображення.
Недоліки:
 • Допустима тільки прямокутна форма з можливим заокругленням кутів.

Композитний лайтбокс

Це прямокутна коробочка, зібрана з цілісного листа алюмінієвого композиту, за рахунок чого виріб виходить однорідним з видимих сторін і набуває особливого, ексклюзивного вигляду. А з огляду на міцність композиту і його стійкість до погодних умов, ще й довговічності.

Інші переваги:
 • Композит не пропускає світло. Для підсвічування в ньому вирізаються необхідні елементи (текст, логотип, фігура), а зсередини прикріплюється акрил. Тому у даного типу лайтбоксу світяться тільки вибрані елементи, а не вся поверхня. У вирізані отвори можна вставляти акрил товщиною 3-20 мм, що теж надає вивісці ексклюзивності. (фото)
 • За рахунок зовнішнього вигляду, міцності і великого спектру можливих модифікацій композитний лайтбокс вважається одним з найпрестижніших видів світлової реклами.
Недоліки:
 • Не подлежит разборке и замене лицевой поверхности. Можно менять только подсветку.

Клеєний лайтбокс

Основна сфера використання - створення лайтбоксів практично будь-якої форми. Для виготовлення вирізається акрил необхідної форми, а потім вклеюються борти з ПВХ. Зворотня або задня сторона виконується за тим же принципом, але трохи меншим розміром. Далі їх збирають один на одного за принципом коробки. Прямокутна форма є економ-виробом.

Банерний лайтбокс

Конструктив: вініловий банер зі спеціальним світлорозсіювальним друком натягується на металеву раму. Борти зашиваються на вибір: оцинковкою, композитом або ПВХ.

Сфера застосування - виготовлення дуже великих конструкцій, оскільки акрил обмежений за розміром і на великій площі сильно деформується. А використання банерного лайтбоксу дозволяє збирати вироби практично будь-яких розмірів і форматів.

Лайтбокс — варіанти використовуваних поверхонь

Від обраного типу лицьової поверхні і способу нанесення зображення залежить: яскравість освітлення, довговічність виробу і, звісно ж, ціна лайтбоксу.

Акрил

Основна поверхня для виготовлення лайтбоксів.

 • Відмінно розсіює світло.
 • Довговічний у використанні.
 • Легко обробляється, що дозволяє створювати необхідну форму.

Стільниковий полікарбонат

Эконом-вариант. Позволяет существенно снизить стоимость вывески. Из недостатков - немного хуже рассеивает свет, на просвет видны полосы от сот.

Банер

Більше підходить для великих виробів, добре пропускає світло і при цьому відносно недорогий. Рекомендується використовувати спеціальний світлорозсіювальний банер зі щільністю 440-550 гр/м.

Способи нанесення реклами

 • Кольорові плівки (зразок ). ). Спеціальна кольорова світлорозсіювальна і прозора плівка для лайтбоксів - Oracal 8500, 8300 і Avery 4000, 4500. Ідеально підходить для нескладних двох-триколірних макетів. Відмінно пропускає світло і має великий термін експлуатації (від 5 років). Недоліки: обмеження для дизайну - можна використовувати тільки планшетні (одноколірні) кольори для фону, тексту, нескладних логотипів і графічних елементів.
 • Плівка з друком (зразок). Прозора плівка з малюнком, нанесеним за допомогою широкоформатного друку. Немає обмежень по дизайну, а термін експлуатації при зовнішньому використанні - 2-3 роки. Для яскравого друку на просвіт рекомендується прозора плівка, оскільки біла світлорозсіювальна коштує дорожче, а стандартна - досить каламутна на просвіт. А УФ-друк, сольвентне чорнило хоч і дешевші, але погано пропускають світло.
 • УФ друк на акрилі (зразок). Краще рішення для повноколірного картинки. Прекрасно пропускає колір і має великий термін служби. Єдиний недолік - неможливість змінити сюжет реклами.

Підсвічування на лайтбокс

Від обраного джерела світла, а також щільності його розміщення залежить: яскравість, рівномірність засвічення (відсутність плям і точок) і, звісно ж, ціна лайтбоксу.

 • Люмінесцентні лампи. Традиційний і досить застарілий тип засвічення. Ціна, можливо, трохи нижча, ніж у якісних діодів, але вартість витраченої електроенергії дуже швидко нівелює цю перевагу. Термін служби знову-таки менший.
 • Кластерні світлодіоди. Основний і рекомендований спосіб. Діоди, запаяні в пластикові бокси, недосяжні для вологи. Спеціальні лінзи чудово розсіюють світло, що дозволяє освітити поверхню максимально рівномірно. Термін служби у якісних світлодіодів - 3-5 років. А енергоспоживання мінімальне.
 • Світлодіодна стрічка. Більш доступний в ціні варіант світлодіодного освітлення. Але, на жаль, зовсім не годиться для зовнішньої експлуатації (боїться конденсату і вологи). Захисний силікон швидко тьмяніє, що зменшує яскравість. Термін служби - не більше 2 років. Допустима для застосування в інтер'єрних і дуже тонких лайтбоксах. І, звісно ж, якщо треба максимально знизити вартість.

Замовити лайтбокс в Києві

Для оформлення замовлення необхідна наступна інформація.

Вибір варіанту вивіски і її розміру

Тип вивіски, спосіб друку і застосовуваного підсвічування ви можете обрати на підставі інформації, наведеної вище. Розмір лайтбоксу залежить від вільного місця на фасаді. А доцільність створення лайтбоксу більшого або меншого розміру визначається відстанню, з якого його повинно бути видно.

Можемо дати вам рекомендації та поради щодо форми, розміру при виїзді на об'єкт або при наданні фотографій з габаритами.

Дизайн лайтбоксу

Проект можна замовити у наших дизайнерів, які врахують всі маркетингові тонкощі і зроблять все, щоб ваша вивіска працювала. Також ви можете дати завдання дизайнеру зі своїм баченням. Нескладні проекти в середньому обійдуться вам в 150-250 грн. При замовленні від 3000 грн. дизайн виконується безкоштовно. Також можна надати свій макет.

Вимоги до дизайну: формат файлу tiff, pdf, cdr, psd, ai, eps, все ефекти і шрифти растровані або переведені в криві, розмір 1: 1, +1 см в кожну сторону на виліт (під обрізку), роздільна здатність (якість) 150 dpi, формат кольору CMYK.

Доставка і установка лайтбоксу

Ви можете здійснити доставку як самостійно, так і замовити її у нашій компанії. Для прорахунку вартості даної послуги потрібно мати фотографію місця монтажу і вашу електронну адресу.

Терміни виробництва лайтбоксу

Вивіска виготовляється протягом 5-10 робочих днів. Залежно від завантаженості виробництва замовлення може бути виконане раніше, про що ми обов'язково повідомимо вам. Якщо потрібні більш стислі терміни, повідомте про це менеджеру.

З будь-яких питань ви можете звернутися до наших менеджерів - за телефонами або в месенджері. Замовлення відправляйте на пошту, вказану в контактах.