РОЗРОБКА САЙТІВ

Создание сайтов

«Робити гроші без реклами може тільки монетний двір» – цей афоризм британського державного діяча ХІХ століття Томаса Маколея, який запам’ятовується своєю простотою і очевидністю, не втратив своєї актуальності і в наш час. Бізнес – малий він, середній чи великий – має потребу в рекламі своїх послуг. Адже без неї підприємцю важко розраховувати на успішність своєї справи. Є багато різних способів заявити про себе. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Але є такі, легковажити якими в жодному разі не варто. Мова йде про створення сайту компанії. Цей вид реклами є «наймолодшим» з-поміж своїх побратимів, проте, він все впевненіше виходить на перші позиції за рівнем ефективності в просуванні бізнесу.

В час майже тотального панування інформаційних технологій дуже сильним є вплив інтернету. Ще зовсім недавно ми шукали потрібну бізнес-інформацію в газетах з оголошеннями, в довідниках. Тепер же доступність Інтернету та послуги пошуковиків спростили нам це завдання буквально до кількох кліків. І переважна кількість людей, які мають доступ до комп’ютера чи мобільного телефону з виходом в Інтернет, шукають товари і послуги в Інтернеті. Саме тому власникам бізнесу варто звернути особливу увагу на створення та просування свого сайту. Зростає швидкість мобільного Інтернету та технічні можливості самих мобільних пристроїв. Тобі потрібна послуга чи товар? – Жодних проблем: дістав телефон, набрав у пошуку и вибирай! Вже зараз Google та Yandex відстежують, які сайти є адаптованими під мобільні пристрої, а які ще ні. І, ясна річ, адаптовані сайти мають більше шансів потрапити на перші сторінки пошуковиків, ніж їх ще не модернізовані «колеги-конкуренти».

Якщо ви «дозріли» до розуміння того, що створення сайту вам необхідне, але ви все ж боїтеся вкладати значні кошти у цю справу, то вам попервах зовсім не обов’язково робити великий інтернет-проект. У більшості випадків на початку достатньо односторінкового сайту з описом самої компанії, її послуг та контактів. Для того, щоб ваш сайт приносив вам прибуток, він повинен відповідати певним принципам, про які піде мова далі.

ПОШУКОВА ОПТИМІЗАЦІЯ АБО СЕО-ОПТИМІЗАЦІЯ

в першу чергу ваш інтернет-проект має бути доступний покупцям.

Потрапити на ваш сайт клієнт зможе кількома шляхами:

  • Набравши його назву в браузері з візитки чи іншої реклами;
  • З пошуковиків, якщо ваш сайт достатньо розкручений;
  • Або ж перейти по рекламі з інших сайтів, в тому числі Google AdWords.

Для більшості невеликих компаній оптимальним варіантом буде сервіс контекстної реклами Google Ad Words або ж його «колега» з Yandex (можна поєднувати).

Необхідно сказати кілька слів про таке важливе поняття як СЕО-просування. Що цей термін означає, і як працюють СЕО-принципи? СЕО-оптимізація – це, говорячи по-простому, комплекс дій для зміцнення позицій вашого сайту у результатах (в рейтингах) пошукових систем за ключовими для вашого бізнесу запитами клієнтів.

Створюючи сайти для наших клієнтів, ми здійснюємо детальний аналіз того, за якими саме запитами вашу фірму чи магазин повинні знаходити в Гуглі та Яндексі, і оптимізуємо ваш сайт під них.

У наc ви можете також замовити таку послугу як просування вашого сайту.

ДИЗАЙН САЙТУ web design

Та те, що вас знайшли в Інтернеті, ще не означає, що клієнт вибере саме ваш товар. Адже конкурентів на ринку багато, вибір з-поміж подібних компаній в Інтернеті у покупців великий. І, якщо ви не врахуєте цих «підводних каменів» інтернет-пошуку, то клієнт, відчувши найменшу незручність, може залишити ваш сайт, так і не здійснивши покупку. Тому таким важливим є зовнішній вигляд, дизайн сайту. Поважаючи свого потенційного клієнта і намагаючись зробити його перебування на вашому сайті найбільш комфортним і приємним, ви, звичайно ж, захочете зробити свій сайт максимально продуманим, простим у користуванні. Наші фахівці допоможуть здійснити це ваше прагнення. Ми зробимо відвідання вашого сайту для клієнтів оптимальним. «Нічого зайвого, все на своєму місці, зручно і зрозуміло» – саме такі прості слова задоволеного вашим сервісом відвідувача стануть для вас найбільшою нагородою. Саме ці слова характеризують наш професіоналізм у надані послуги по створенню вашого сайту, який, в свою чергу, буде сприяти успіху вашого бізнесу. Ми допоможемо вам в досягненні цієї мети, зробивши сайт таким, що відвідувачу не доведеться довго шукати потрібний йому товар чи послугу, гублячись у великій кількості другорядної саме для нього інформації, реклами та іншого. Для кожного товару і кожної послуги ми пропонуємо робити окрему сторінку. З цією самою метою ми намагаємося максимально спростити навігацію.

Зміст сайту чи контент

Контент вашого сайту – це зображення та текст.

Фотографії та картинки – це як вітрина магазину: якщо сподобається вигляд вашого товару, то у вас більше шансів, що його у вас придбають. Тому зображень повинно бути багато, але насамперед вони повинні бути якісними. Добре, якщо у вас є можливість замовити фотосесію вашої продукції. Використовувати чужі фото чи світлини з фото-банків – це не зовсім коректно. Як мінімум, ви втратите в оригінальності.

Текстове оформлення вашого сайту – це основа основ при його створенні, все тримається саме на ньому. Якщо в магазині товар продає менеджер, то на вашому сайті цю роль бере на себе правильно створений опис товару чи послуги. Тому так важливо підійти до цього з усією серйозністю. Не варто забувати, що текст читають не лише відвідувачі сайту, але ще й пошукові системи. А у них також є певні вимоги до тексту, для того щоб вас легко могли знайти ваші потенційні клієнти.

Мобільна версія сайту

Вже зараз більш, ніж 40% користувачів заходять в Інтернет через мобільні пристрої, і ця кількість буде зростати. Тому буде стратегічно правильно потурбуватися про зручність саме цього сегмента ваших потенційних клієнтів і створити мобільну версію сайту.

Є два варіанти створення мобільної версії сайту.

1. Адаптація сайту під мобільні пристрої (телефоні, смартфони, планшети).

Сайт створюється з урахуванням адаптивності до пристроїв, тобто він автоматично підлаштовується під будь-який мобільний пристрій.

2. Самостійна мобільна версія сайту.

Робиться окрема самостійна версія сайту для мобільних пристроїв. Сайт налаштовується таким чином, щоби зчитувати інформацію про те, з якого саме пристрою заходить користувач, і перенаправляти його на потрібну версію в залежності від типу пристрою.

При виконанні замовлення ми враховуємо усі перелічені позиції. Наша команда професійно зробить усе, щоб ви за допомогою створеного нами сайту змогли заявити про себе і свій бізнес в Інтернеті.

Що входить в послугу «створення сайту»:

  • Оригінальний рекламний текст про ваші товари та послуги;
  • Адаптивний дизайн сайту – можна вибрати з шаблонов;
  • Оптимізація сайту за потрібними вам ключовими словами.

Ціни на створення сайту.

  • Сайт-візитівка – 1500 грн.;
  • Корпоративний сайт – 1500 грн. + 750 грн. за 1 ключове слово, за яким вас будуть шукати;
  • Перехід на мобільну версію – в середньому 3500 грн.

Зазначені ціни, звичайно ж, приблизні. Оскільки кожен проект є унікальним та індивідуальним, то і до ціноутворення ми підходимо по такому самому принципу. Наприклад, роблячи замовлення, ви можете надати нам ваш готовий контент. Це зробить проект дешевшим. При обговоренні інших ваших побажань наші фахівці запропонують вам на вибір різні варіанти оптимізації вартості вашого замовлення. Відправляйте ваші побажання нам на пошту, і ми зробимо приблизний кошторис вашого проекту.