Таблички на будь-який смак

таблички

Коли заходить мова про таблички, у більшості людей виникає асоціація з вивіскою перед входом до державної установи або з табличкою на кабінеті чиновника з зазначенням його посади та прізвища. Все – нудно, сіро і безлико. Та насправді, використання табличок не обмежується лише позначенням установ і кабінетів, в наш час воно має значно ширший спектр застосування. Таблички, у більшості випадків, перетворилися якщо не у витвори мистецтва, то, в крайньому випадку, в ексклюзивні візитівки, які відображають характер і стиль фірми, а також містять додаткову корисну інформацію. Але замовити таблички зараз просто, а ось вибрати з усього розмаїття пропозицій ринку і купити – це часом завдання не з легких. То ж перед тим як «штурмувати» Київ у пошуках потрібного саме вам варіанта, ознайомтеся з нашими пропозиціями. До вашої уваги асортимент, який ми можемо вам запропонувати:

Види табличок та сфера їх застосування

ПЛАСТИКОВІ ТАБЛИЧКИ

Основою таких табличок може бути ПВХ, алюмінієвий композит, акрил, полікарбонат. Методів нанесення інформації також чимало: повноколірний друк на вінілі, прямий UF друк, аплікація кольоровими плівками, фарбування, гравірування. Крім того, пластик гарно піддається обробці, тобто з нього можна вирізати фігури. Коротше кажучи, ваша фантазія нічим не обмежена. Таблички, зроблені з ПВХ і полікарбонату обійдуться вам недорого. Красивими та міцними є таблички з композита. Монтують їх у переважній кількості випадків на скотч, можливим також є застосування саморізів або ж спеціального декоративного кріплення. Сфера використання пластикових табличок – величезна. Це може бути і меню закладу громадського харчування, і різноманітні покажчики (акції, ціни, адреси та інше).

МЕТАЛЕВІ ТАБЛИЧКИ

На відміну від пластикових табличок металеві таблички мають більшу міцність та більш презентабельний зовнішній вигляд. Вони виготовляються з нержавіючих сплавів або алюмінію. Існує великий асортимент спеціальних профільних алюмінієвих табличок. Їх застосування дозволяє монтувати цілі секції, наприклад, покажчики різних фірм при вході в торговельний центр. Латунні таблички виглядають ексклюзивно та дорого. У більшості випадків це вивіски при вході в престижний заклад чи офіс.

ТАБЛИЧКИ В РАМЦІ

Ті самі таблички, що описані вище, але з застосуванням рамкового профілю. Здебільшого це алюмінієвий профіль різноманітних форм та кольорової гами. За рахунок рамки табличка набуває об’єму від 6 мм до 3 см. Кріпляться такі вироби за допомогою спеціальних «вушок». Можливим є також встановлення захисного листа ПВХ. Сфера використання: оформлення картинами офісу, інформаційні вивіски, різноманітні дипломи, фотографії та ліцензії на стіну.

НАСТІЛЬНІ ТАБЛИЧКИ

Настільні таблички виготовляються з ПВХ, акрилу та алюмінію. Вони зазвичай бувають у формі букви «L» або у формі трикутника. Сфера використання: в офісі, з зазначенням посади та прізвища співробітника. Їх зазвичай використовують в ресторанному бізнесі для бронювання столиків, а також на різноманітних виставках та інших заходах. Використання таких табличок дозволяє швидко довідатися прізвище та посаду вашого співрозмовника.

КУТОЧОК ПОКУПЦЯ (ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД)

Це конструкція у формі стенда з тією чи іншою кількістю прозорих кишеньок для друкованої продукції. Виготовляємо з ПВХ, якщо вам потрібен недорогий стенд. Для елітних красивих виробів використовуємо акрил або композит. Кишеньки різної глибини роблять з прозорого ПВХ і акрилу методом формовки. Це може бути, наприклад, пластиковий «Куточок споживача» з двома, чотирма або шістьма кишеньками, або ж експозиційний стенд для поліграфії різних розмірів і форматів. Часто замовляють «Куточок споживача» для розміщення інформації про фірму, адже такі «куточки», згідно вимог Закону «Про захист прав споживачів», повинні бути в кожному закладі торгівлі. Виготовляємо також «Меню-стенди» для кафе чи ресторанів, «Інформаційні стенди» для розміщення рекламної або ознайомчої інформації, презентаційні стенди для розміщення рекламної поліграфії на виставках та в торговельних центрах. Сфера застосування: у всіх магазинах та закладах сфери послуг.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА НАВІГАЦІЙНІ ВИВІСКИ

Такі невеликого розміру вивіски використовуються для позначення режиму роботи чи назви і сфери діяльності вашої фірми, а також іншого інформаційного навантаження. Наприклад, покажчики точного місцезнаходження вашого офісу, торговельних приміщень в торговельних центрах з переліком всіх фірм та необхідною навігацією. Ми можемо виготовити також інформаційні вивіски для нотаріальних та юридичних офісів і фірм, для державних та навчальних закладів.

ТАБЛИЧКИ НА ДВЕРІ АБО ОФІСНІ

Це таблички, що вказують на функціонал приміщення чи особи, яка там працює. Сфера їх використання досить різноманітна: для офісів у торговельних та бізнес центрах (назва фірми чи номер і посада співробітника), для лікарень (номер палати і кабінет лікаря з зазначенням прізвища та спеціалізації). А також спеціалізовані таблички на туалет, курилку та інші технічні приміщення, які попереджають та інформують. Наприклад: «Не палити!», «Тихо!», «Вхід заборонено!», «відкрито-закрито» та інші.

АДРЕСНІ ТАБЛИЧКИ

з зазначенням номера будинку та вулиці. Оптимальний варіант – композитний алюміній з нанесенням плівки Oracal. Така табличка має гарний зовнішній вигляд, вона міцна і довговічна при відносно низькій ціні. Звичайно ж, за бажанням замовника її можна зробити з ПВХ чи більш дорогих ексклюзивних матеріалів. Або ж з підсвічуванням.

Замовляючи у нас будь-яку з запропонованих тут табличок, ви можете вибрати і матеріал основи майбутнього виробу (пластик, композит, алюміній), і метод нанесення інформації (гравірування, аплікацію, наклейки, інкрустації).

Маючи власне виробництво, ми можемо при виготовленні виробів здійснювати комплексний підхід до поставленого завдання, а отже, в найкращий спосіб виконати усі ваші побажання.