объемные буквы

Вивіска - Об'ємні літери

Одним з найвідоміших та популярним серед рекламодавців видів зовнішньої реклами давно є об'ємні літери. Їх попит пояснюється, в першу чергу, високою ефективністю і здатністю підкреслити статус компанії. Як відомо, думка про підприємство, буті або салон формується з урахуванням першого враження. Якщо ви бажаєте, щоб ваш бізнес з першого погляду привертав до себе клієнтів, потрібно дуже відповідально підійти до вибору зовнішнього оформлення. Об'ємні літери - це хід, здатний уявити вашу організацію, як місце, що пропонує послуги найвищого класу. Наша компанія пропонує, замовити професійне виготовлення і установку об'ємних літер в місті Києві.

Напевно, ви любите свою компанію, вам подобається її назва, яку ви ретельно обмірковували, коли ваш бізнес тільки народжувався. І, зрозуміло, вам хочеться, підкреслити його статус і ефектно заявити про нього. Відмінним способом зробити це буде використання об'ємних літер! Така рекламна конструкція завжди привертає максимум уваги і вигідно виділяє вашу компанію на тлі конкурентів, будучи одночасно і доступною, і оригінальною. Об'ємні літери - це дуже помітне рекламне оформлення, яке доречне практично в будь-якій ситуації. Ефективність використання такої реклами пов'язана з тим, що людина швидше і надійніше запам'ятовує букви, ніж картинки, тому слова, навіть якщо вони тільки промайнули перед очима, відкладуться в пам'яті вірогідніше, ніж образи.

Найчастіше об'ємні літери виготовляються з використанням фірмового стилю замовника: це прекрасно індивідуалізує стиль рекламної конструкції, що, в свою чергу, відмінно впливає на впізнаваність і запам'ятовуваність бренду. За допомогою об'ємних літер можна створити дуже яскравий, небанальний і візуально виразний образ, який буде успішно виділяти вашу компанію на тлі інших. Не варто думати, що об'ємні літери - це щось примітивне і буденне: різноманітність моделей, матеріалів, способів виконання обмежується тільки фантазією замовника або дизайнера. Завдяки величезній різноманітності технологій, які використовуються при створенні об'ємних літер, практично будь-яка задумка дизайнера стає можливою, а це значить, що ваша компанія буде найкращим чином представлена серед конкурентів. Така рекламна конструкція приверне увагу клієнтів, допоможе вдало презентувати компанію не тільки на вулицях міста, а й на різного роду презентаціях і виставках, адже видів об'ємних літер існує безліч, вони відрізняються універсальністю і широтою застосування.

Чи не піддається сумніву той факт, що саме об'ємні літери, безперечно, є оптимальним методом для створення акценту на назві фірми, її логотипі, бренд, оскільки виглядають такі конструкції завжди яскраво і солідно, виділяючи назву компанії з безлічі інших. Якщо вам хочеться по-справжньому ефективною і оригінальної реклами, то, без сумніву, варто замовити саме таку вивіску.

Літери з пінополістиролу

Найдемократичніший і недорогий варіант - об'ємні літери з пінополістиролу. Невисока ціна обумовлена дешевизною матеріалу і технологією обробки. Пінополістирол - дуже пластичний матеріал, з якого можна виготовити будь-які форми і об'єкти, а очевидним плюсом даного матеріалу можна вважати те, що він не піддається температурному розширенню, тому не трісне на морозі і не деформується на сонці. Звичайно, технології дозволяють додати літерам будь-який колір, а також нанести вологостійке покриття.

Літери з ПВХ і акрилу

Завжди ефектно виглядають об'ємні літери з пластику. Умовно їх можна розділити на дві категорії: з підсвічуванням і без. Об'ємні літери без підсвічування, як правило, використовуються, коли підсвічування не доцільне (якщо фірма працює тільки вдень) або в бюджетному варіанті, а з светлодіодним підсвічуванням - коли потрібна яскрава підсвічувана вивіска особливо у вечірній час. Такі літери неодмінно привернуть увагу потенційних клієнтів і гармонійно впишуться в фірмовий стиль компанії, яскраво і сучасно підкресливши його.

З ПВХ, а також акрилу, композиту і інших спеціальних матеріалів виготовляються плоскі літери, які при монтажі кріпляться від стіни на 2-3 см, що створює цікавий і оригінальний ефект. Такі літери будуть здорово виглядати, як у внутрішньому оформленні підприємства, так і в зовнішньому. Виготовлення плоских літер порівняно недороге, а враження клієнта вашої фірми, звичайно, набагато дорожче!

підсвічування контражур

Заслуженою популярністю користуються об'ємні літери з контражурним підсвічуванням. Це один з найефектніших способів подачі інформації: при використанні підсвічування створюється враження літаючих літер, що надихає на відмінне враження відвідувачів та потенційних клієнтів. Справа в тому, що самі літери при такому методі монтажуне підсвічуються, а світло йде позаду них, розсіюючись і створюючи ілюзію, що букви висять в повітрі. Ви побачите, що вироблений таким рекламним рішенням ефект не залишиться непоміченим! Чудова читаність такої конструкції забезпечить вам невичерпний потік клієнтів і стабільний інтерес до компанії.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі, то наша компанія охоче прийде до вас на допомогу! Наше завдання - зробити ваш бізнес привабливим і процвітаючим. Ми запропонуємо вам підходящі варіанти, орієнтуючись не тільки на ваш бюджет і профіль діяльності компанії, але і на ваші побажання. Високоякісна зовнішня реклама - це наша робота і ваш прибуток!

ЗАМОВИТИ Об'ємні літери

Вам знадобитися: Під'їхати до нас в офіс, або запросити менеджера до себе (для формування попередньої ціни вкажіть в листі такі параметри вашої вивіски)

- Вибрати тип вивіски.

Ціна: Вибір вивіски завжди обмежується бюджетом. Одну й ту ж саму за змістом вивіску можна зробити з абсолютно різних матеріалів і відмінності у ціні вони будуть дуже великі. Тут вирішувати вам скільки ви готові заплатити. З досвіду можу сказати, що краще замовити красиву, якісну вивіску трохи дорожче, але вона прослужить на кілька років довше. І в підсумку обійдеться вам дешевше, та ще й приверне більше клієнтів своїм зовнішнім виглядом.

Світло. Чи потрібні вам світлові літери? Все залежить від кількості, годин, які ви працюєте в темний час доби. Адже у день підсвічування літер зовсім не видно.

Розмір літер, як правило залежить від доступного місця на фасаді і звичайно ж від максимальної відстані, з якого вас буде видно. Має сенс робити великий розмір напису якщо вас повинні бачити з далека і навпаки немає ніякого сенсу від великих літер в тісному провулку.

Дизайн вивіски. Ви можете замовити у наших фахівців, які врахують місцезнаходження вашого бізнесу, ваш бренд, товар, одним словом зроблять все що б ваша вивіска працювала. Якщо у вас своє бачення, як повинна виглядати вивіска. Вам треба підготувати дизайнеру тех-завдання, що ви хочете побачити. Нескладні проекти в середньому обійдуться вам 150-250 грн. При замовленні от 3000 грн., Дизайн робиться в безкоштовно. Або, ви можете надати свій макет. (Вимоги до макетів. Формат файлу tiff, pdf, cdr, psd, ai, eps, все ефекти і шрифти або растровані, або переведені в криві, розмір оригінальний, дозвіл (якість) 150dpi, формат кольору CMYK)

Доставка і установка об'ємних літер. Ви можете зробити своїми силами або скористатися послугами наших фахівців. Для прорахунку даної послуги потрібно мати фотографія місця монтажу.

Терміни виробництва об'ємних літер 10-15 робочих днів. Залежно від завантаженості виробництва замовлення може бути виконаний раніше, в цьому випадку ми попередимо вас про готовність. Якщо вам потрібні більш стислі терміни повідомте про це менеджеру.

Замовити об'ємні літери або просто проконсультуватися ви можете за тел +38067 245-4649 Наші контакти