Ціна вивіски на кафе

вивіска на кафе

Будь-який проект починається саме з проекту. Головні його складові - це дизайн і вартість. Усі хочуть дуже красиво і як можна дешевше. Але, на жаль, естетична вивіска, що прослужить не один рік, має вартість якраз трохи вище середнього. Принцип дуже простий: якісні матеріали, послуги дизайнерів і професійне виробництво вимагають більшої оплати праці. На вивісці краще не економити, оскільки це ваше «обличчя», а «зустрічають по одягу». І в кафе з гарним, яскравим дизайном підуть набагато охочіше, ніж в заклад з непоказним оформленням. Знову-таки якісний виріб прослужить набагато довше, що в підсумку компенсує початкові вкладення.

Рекламні вивіски відрізняються не тільки за ціною, яка залежить від матеріалів і якості збірки, але і за типом.

Види рекламного оформлення для кафе

Список продукції на вхідну групу відсортований від дешевого до більш дорогих виробів.

Оформлення вітрин кафе вінілової плівкою

Цей тип має дуже широкий спектр застосування - фотографії їжі, кави, напоїв. Текст може бути виконаний у вигляді слоганів, акцій, меню. Усе це при грамотному використанні гідно прикрасить ваш заклад і привабить додаткових клієнтів. Адже фото їжі викликають апетит, напої приваблюють в спеку, а кава - взимку. Акції добре стимулюють фінансовою стороною.

Не світлові вивіски

Дуже гарно підходять для закладів, які працюють в денний час або в місцях з гарною освітленістю. Торгові центри, криті павільйони, освітлені ринки та ін. Коштують несвітлові вивіски набагато дешевше своїх світлових аналогів.

Економ-варіант - банер, натягнутий на дерев'яний або металевий каркас. Це хороший вибір для тимчасових рішень (на 1-2 роки). Більш довгострокова вивіска робиться з алюмінієвого композиту. Має дорожчу ціну і вигляд. Пластикові вироби можна використовувати тільки всередині приміщення, оскільки вони бояться нагріву сонячними променями.

Лайтбоксы

Така світлова реклама для кафе ефективна в нічний час, бо має внутрішнє підсвічування. Як правило, це короба або фігурні вироби. Можливе використання двосторонніх торцевих вивісок. Матеріал - акрил, ПВХ. Трішки дорожчі лайтбокси з алюмінієвого композиту. (докладніше...)

Об'ємні літери.

Як правило, це найдорожче рішення. Можливі, як світлові, так і не світлові варіанти. Принцип вибору дуже простий: світлові ефективні тільки вночі, а вдень і в світлих приміщеннях їх використання недоцільне. Об'ємні букви дуже красиві і ефектні, вигідно підкреслять ваш стиль, але коштують дорожче всіх інших рішень.

Дизайн вивіски на кафе

Є три основні позиції: вивіска, вікна, рекламне панно на стіни.

На вивіску найчастіше наносять назву та вид діяльності, наприклад, «Кафе Хвилинка».

На що варто звернути увагу?

  • Фон, на якому робиться реклама, повинен бути контрастним стосовно будинку або поверхні, де буде монтуватися вивіска. Відповідно сам текст повинен бути контрастним щодо фону вивіски. І чим більше цей контраст, тим яскравішою і помітнішою буде ваша реклама. Рекомендовані кольори: чорний, білий, червоний, коричневий, зелений, бежевий, оранжевий.
  • Шрифт. Вибір дуже великий, але все ж варто уникати занадто тонких, витіюватих шрифтів, що погано читаються. Реклама повинна бути помітною і зрозумілою.
  • Розмір напису. Вибір залежить від бажаної відстані, з якої повинна читатися вивіска. Чим далі, тим більшими повинні бути літери. Але дуже часто крупно пишуть назву і дрібно слово «кафе». Це не зовсім правильний підхід, коли ви тільки відкриваєтесь і вас ніхто не знає. Саме слово «кафе» на вивісці приверне стороннього спостерігача в ваш заклад.

Панно на стіни та вікна рекомендовано використовувати для реклами асортименту, меню, акцій. Особливо ефективні й видовищні великі, смачні картинки їжі, кави і т.д.

Загальні рекомендації з дизайну вивіски зводяться до того, що дизайн повинен бути красивий, стильний. Чим більше креативу, тим більше він буде незабутнім. При цьому дотримуйтеся принципу - чим простіше, тим краще. Щоб обрати поверхню для розміщення вивіски, походіть навкруги вашого закладу, подивіться, де ходять люди і їздять машини, щоб зрозуміти, в якому ракурсі ваша зовнішня реклама буде мати найбільш вигідний вигляд і буде максимально помітна.

Спеціально для вас ми зробили невелику добірку зразків вивісок кафе з усього світу, щоб ви могли подивитися на можливі варіанти і при бажанні підібрати щось схоже для себе.

З будь-яких питань ви можете звернутися до наших менеджерів - за телефонами або в чаті. Замовлення відправляйте на пошту, вказану в контактах. Щоб замовити вивіску або просто проконсультуватися, телефонуйте 067 245-46-49.