Реклама на транспорті

реклама на автомобіль

Практично у кожної компанії, не залежно від того, молодий це бізнес чи велике підприємство, є власний корпоративний транспорт. Іноді це лише кілька автомобілів, якими користуються співробітники, а іноді – великий автопарк, що складається з різних за призначенням машин, використання яких в якості транспортних засобів, безперечно, сприяє успіху вашого бізнесу. Проте, ці авто можуть приносити ще більшу користь вашому підприємству! «В який спосіб?» – спитаєте ви. Все дуже просто: ви можете використовувати ваш транспорт як засіб мобільної реклами, до того ж, вам не доведеться комусь платити чи з кимось домовлятися з приводу надання цієї рекламної площі! Адже це ваш автомобіль! Все частіше ми бачимо на вулицях авто, на яких підприємливі бізнесмени розмістили рекламу своєї фірми або послуг, в такий спосіб розширюючи коло своїх потенційних клієнтів і популяризуючи свій бренд. Більше того, для цієї мети ви можете використати і власний автомобіль. Доцільно скористатися хоча б рекламою у вигляді магнітних наклейок, яку легко можна зняти в потрібний час.

Винахідливість автовласників в оформленні своїх машин не має меж. Давно минув той час, коли на вулицях міст «бігали» сотні однакових авто, які відрізнялися одне від одного хіба що кольором, та й розмаїття тих кольорів було не надто великим. Нині прагнення людей зробити життя більш яскравим, проявити свою індивідуальність, задіяти якісь елементи творчості бачимо у всьому. І автомобіль не є винятком. Тепер ваше авто, завдяки побажанням свого господаря та старанням майстрів, може перетворитися з банального засобу пересування в майже витвір мистецтва.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги з високоякісного рекламного оформлення власних авто, автомобілів приватних компаній, а також громадського транспорту. Крім того, ми надаємо послугу і з декоративного оформлення плівкою будь-яких транспортних засобів: машин, мотоциклів, катерів чи якогось іншого виду водного транспорту.

За бажанням клієнта це може бути локальне нанесення плівки або повне оклеювання автомобіля вініловою плівкою (матова плівка, захисна ламінація, карбон). В своїй роботі ми використовуємо різноманітні вінілові плівки таких брендів, як Oracal, Avery та інші якісні матеріали, що є гарантією довговічності і ефективності вашої реклами. При наданні послуги «реклама на авто» ми здійснюємо комплексний підхід. Це означає, що у нас ви можете замовити попередній дизайн і заздалегідь побачити, який вигляд буде мати ваша реклама на автомобілі. Наші дизайнери, враховуючи ваші побажання та рекламну мету, професійно виготовлять рекламний макет. Ми пропонуємо своїм клієнтам розробку дизайну і створення ефективної реклами, яка буде відповідати побажанням і завданням замовника, а також грамотне її розміщення на автотранспорті. Зроблена нами автореклама буде працювати на вас.

Далі – про можливі варіанти нанесення вінілу.

Аплікація кольорової плівки (Oracal, Avery)

Це найбільш поширений спосіб розмістити рекламу на авто. За допомогою плотерної порізки з кольорової самоклеючої вінілової плівки виготовляються зображення та букви, які наклеюються на попередньо визначену ділянку поверхні машини. Вінілова плівка має соковиті та яскраві кольори. Порівняно з друком вона є більш стійкою до механічних пошкоджень, до того ж менше вигоряє на сонці. Реклама, виготовлена таким способом, буде обов’язково помічена, а отже, ефективна.

Вартість аплікації реклами на авто

  • Ціна реклами на основі стандартної плівки (Оracal 641, Аvery 500) – 600 грн за 1 м2. (за один колір). Термін експлуатації-1-3 роки.
  • Ціна реклами на основі преміум плівки (Оracal 751, Аvery 800) – 750 грн за 1 м2. (за один колір) Термін експлуатації – 3-5 років. Цю плівку застосовують здебільшого тоді, коли є необхідність нанести рекламне зображення на нерівні (вигнуті або ввігнуті) поверхні автомобіля. Використання плівки цього класу дає можливість кращого догляду за транспортом.

Нанесення плівки з повноколірним друком

Для виготовлення фотографій і повноколірних зображень з роздільною здатністю до 1440 dpi застосовують друк на білій плівці з наступною ламінацією. Методом широкоформатного сольвентного друку наноситься потрібне зображення, яке потім наклеюють на автомобіль. Для збільшення строку експлуатації та захисту від механічних пошкоджень рекламні наклейки ламінують прозорою захисною плівкою. Для специфічних та складних дизайнів можливим є суміщення застосування кольорової плівки та друку.

Вартість повнокольорової реклами на транспорт

  • Ціна реклами на основі стандартної плівки (Оracal 640, Аvery 3100, Ritrama) – 450 грн за 1 м2. Строк експлуатації – 1-3 роки.
  • Ціна реклами на основі преміум плівки(ri-jet 75, Orajet ) 900 грн за 1м2. Строк експлуатації – 3-5 років.
  • Литі плівки – від 1500 грн за 1 м2. (Застосовують таку плівку в основному тоді, коли необхідно нанести рекламне зображення на нерівні поверхні автомобіля, а також для кращого догляду за вашим авто.)

Оформлення автомобіля тимчасовою плівкою

При оформленні машин для анонсування тимчасових акцій та заходів оптимальним є використання спеціальної плівки, яка легко знімається, не залишаючи слідів від клею. Таку плівку найчастіше використовують для сезонного оформлення транспорту.

Автостайлінг

Наші дизайнери і майстри можуть, враховуючи побажання замовника, повністю змінити зовнішній вигляд вашого авто, перетворивши його в справжній мобільний рекламний щит! Зазвичай для цього використовують спеціальну автомобільну плівку, розраховану на середньо- та довгострокову експлуатацію. Ми виконуємо також замовлення з не рекламного брендування автомобіля захисними плівками, плівками карбон, а також повну або часткову заміну кольору транспорту (автостайлінг).

Реклама на магнітах (Зйомна реклама)

Якщо ви не хочете наносити на ваше авто рекламне зображення з застосуванням плівки, ми можемо запропонувати вам «рекламу на магнітах», тобто використання магнітних наклейок (панелей). В цьому випадку рекламне зображення та інформація наносяться на гнучкий магніт, який можна розмістити у будь-якій частині поверхні автомобіля. Якщо ж вам буде потрібно використати ваш автомобіль не з рекламною метою, коли рекламний текст буде недоречним, ви легко можете зняти таку рекламну магнітну наклейк. Друк виконується на вибір UF або сольвентним чорнилом.

Вартість магнітної реклами на авто

- Сольвентний друк магніт 0,7 мм. Ціна - 600 грн за 1 м2.

- UF друк магніт 0,7 мм. Ціна - 900 грн за 1 м2.

Реклама на заднє скло автомобіля

Є ще один чудовий спосіб розміщення реклами на транспорті – це нанесення перфорованої плівки на вікна машини. Особливістю цього виду рекламування є те, що надруковане на такій плівці зображення буде добре видно всім, хто перебуває зовні, але воно не буде заважати огляду зсередини салону. Така реклама може бути з успіхом використана і для приватного транспорту, і для громадського (маршруток, трамваїв чи тролейбусів).

Вартість реклами на заднє вікно

Ціна сітки – 500 грн за 1 м2

Оracal 641 - 450 грн 1 м2 (за один колір). Строк експлуатації – 1-3 роки.


Щоб реклама на транспорті була ефективною і довговічною, вона повинна бути зроблена якісно та професійно. Наша компанія пропонує вам весь спектр послуг з рекламного оформлення автомобілів: від розробки дизайну до встановлення. Ми також надаємо послугу з демонтажу реклами. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте послуги найвищої якості.

Реклама на авто має багато очевидних переваг. Найголовніша з них – це контакти, тисячі контактів вашої реклами з потенційними клієнтами впродовж усього часу поки ваш транспорт рухається по місту. Беручи до уваги цей важливий фактор, можна впевнено сказати, що у співвідношенні «вартість реклами і ефект від неї» реклама на авто – це найдешевший вид реклами! Тому, якщо у вас є службовий автомобіль, обов’язково використовуйте його як додаткову і таку ефективну рекламну площу для свого бізнесу.

У виготовленні та розміщенні реклами на авто використовуються різні марки вінілової плівки. Зазвичай це кольорові вінілові плівки або сольвентний друк. Дуже хороший результат дає розміщення рекламної інформації на автомобілях з метою ознайомлення споживачів з новими торговельними марками або для зміцнення іміджу вже відомих компаній та брендів, а також реклами товарів та послуг.

Замовити рекламу на авто

Кожен покупець, вибираючи товар чи замовляючи якусь послугу, хоче знати, скільки це буде коштувати. Що стосується послуг з нанесення плівки на авто, ціна буде залежати від кількох факторів, тому зразу відповісти на це питання важко, адже кожне замовлення по-своєму унікальне. На вартість послуги «нанесення наклейки на авто» впливають і розміри машини, і розмір площі, на яку планується наносити наклейку, і навіть місце, на яке це зображення буде наноситися, адже наносити плівку в місцях вигинів чи в інших проблемних місцях важче. Вартість буде залежати і від ціни самої плівки, а плівки теж бувають різними (економ-серії, преміум). На вартість впливає й те, який спосіб нанесення ви виберете – аплікацію чи друк з ламінацією.

Оформити замовлення можна двома способами. Оптимально, звичайно ж, якщо ви приїдете на вашому авто до нашого офісу. Адже щоб обговорити всі нюанси вашого замовлення та визначити його приблизну вартість, дизайнеру і майстрам треба зробити необхідні заміри, фото автомобіля, а менеджер запропонує вам на вибір різні варіанти, які найкраще підійдуть для того, щоб ми могли виконати ваше замовлення найкращим чином. У більшості випадків можна зробити попередній кошторис, ескіз, внести передоплату і одразу братися до роботи. Але якщо ви хочете дізнатися приблизну вартість вашого замовлення, але з якихось причин не можете під’їхати до нас самі, всі питання можна узгодити і вирішити в онлайн режимі. Для цього нам потрібні наступні параметри:

Зі стандартними цінами можна ознайомитися в прайсі. Або скористатися онлайн прорахунком

Розміри авто. Насправді розміри авто виміряти досить просто. Для цього потрібні фото вашого автомобіля з тих боків, на яких буде рекламне зображення, причому фотографії треба робити не під кутом, а якомога «рівніше». Направляти об’єктив перпендикулярно до центра машини (див. зразки). Крім того, треба сфотографувати розмір яких-небудь одної-двох контрастних крупних деталей, як правило, це вікно, двері або молдинг. А також виміряти відстань між центрами коліс. Дизайнер на комп’ютері за цією деталлю зможе масштабувати фотографію до реальних розмірів. У будь-якому випадку, якщо попередня ціна вас влаштує, вам треба буде пізніше під’їхати для точних замірів. Можна домовитися про те, щоб наші фахівці приїхали до вас. Якщо ж марка вашого автомобіля є у нашій фотогалереї, це означає, що і його розміри у нас вже є. :)

Вибрати якість плівки. . На ринку є широкий вибір різноманітних плівок для нанесення реклами. Ми умовно розділили їх на «стандарт» і «преміум» варіанти. Стандартна плівка служить 1-3 роки, «преміум» – 3-5 років. Ціна відрізняється вдвічі. У 90% випадків для оформлення вашого авто достатньо стандартної плівки. Проте, не треба думати, що стандартна плівка – це наперед програшний варіант, і ви витратите свої гроші надаремно. Це зовсім не так. В своїй роботі ми не використовуємо зовсім дешеві, неякісні матеріали.

Дизайн реклами на авто. У вас є готовий дизайн? В такому випадку пришліть його нам на пошту. (Вимоги до макетів. . Формат файлу: tiff, pdf, cdr, psd, ai, eps. Всі ефекти та шрифти мають бути або растровані, або переведені в криві, розмір оригінальний, роздільна здатність (якість) – 150 dpi, формат кольору CMYK. Бажано не «зливати» шари, щоб ми могли за необхідності вносити незначні зміни. Якщо ж у вас немає дизайнера, ми вам можемо допомогти у цьому питанні. Вартість послуг дизайнера залежить від складності поставленого завдання. Якщо це, наприклад, простий фон з текстом, то у цьому випадку дизайн може бути безкоштовним. Від вас потрібно лише зображення (якість як мінімум 2000-3000 пікселів) та набраний текст. В середньому вартість нескладних проектів складає 150-250 грн. Якщо ж вартість замовлення вища за 3000 грн, в такому випадку дизайн робиться в подарунок. :)

Терміни виготовлення реклами на ваш автотранспорт – 5 робочих днів або один тиждень. В залежності від ступеня завантаженості виробництва замовлення може бути виготовлено і раніше, в такому випадку ми вас попередимо про готовність. Якщо ж ви хочете, щоб ваше замовлення було виконане у більш стислі строки, попередьте про це менеджера.

З усіма питаннями звертайтеся до наших менеджерів по телефону чи у чаті. Замовлення надсилайте на пошту, що вказана в контактах.

Замовити рекламне оформлення автомобіля в Києві можна просто зараз.