Виготовлення світлової реклами

изготовление световой рекламы

Виготовлення світлової реклами

Отже, ваш вибір припав на світлову рекламу. Ви, безсумнівно, зробили правильний вибір, адже світлова реклама не тільки прикрашає місто яскравими кольорами і сяйвом, а й приносить прибуток вашому бізнесу, розвиває його та чудово позиціонує. Давайте розберемося у всіх плюсах і мінусах реклами такого роду. Для того, щоб грамотно вибрати потрібний вид "світлової" реклами, необхідно чітко знати про всі переваги й недоліки світлового оформлення реклами.

Наша компанія спеціалізується на висококласній, професійній зовнішній рекламі, і звичайно, ми зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес процвітав. Тому якщо ви не хочете сильно вникати в усі тонкощі, просто зателефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Перше, що привертає в лайтбоксі, це звичайно, її незрівнянна ефективність. У вашому розпорядженні величезна різноманітність варіантів - від найяскравіших до не надто сильно яскравих вивісок, світлових коробів, об'ємних літер ... Ваші можливості практично нічим не обмежені. Якщо ж всю цю пишність доповнити ще й динамічним світлом, можете бути абсолютно впевнені: непоміченою ваша реклама точно не залишиться! Світлова реклама особливо актуальна, якщо ваша компанія працює в нічний і вечірній час: для кафе, барів, нічних клубів, магазинів така вивіска просто незамінна! Часто такими закладами в якості реклами використовується відкритий неон: вночі він виглядає просто чудово, а ось вдень вивіску практично не видно, тому неонове оформлення навряд чи підійде для компанії, що працює переважно вдень. Власне, якщо ваш бізнес орієнтований на "денних" клієнтів, варто подумати, про ефективність відкритого неону і світлової реклами. В такому випадку, найбільш вигідним для вас варіантом стане використання відкритих світлодіодів, динамічної реклами, рядка, що біжить і реклами на світлових дисплеях. Перевага такого методу полягає саме в його динамічності. Навіть вдень ваша компанія буде представлена вигідно і дуже ефектно, завдяки такій рекламі! Часто світлову рекламу використовують в освітлених торговельних і розважальних центрах. Вона виглядає значно яскравіше звичайної реклами, а відповідно, привертає набагато більше уваги.

Світлова вивіска вражає різноманітністю форм і ефектів! Перш за все, необхідно визначитися з тим, який різновид світлових вивісок більше підходить у вашому випадку.

Лайтбокс СВІТЛОВИЙ КОРОБ

Подробнее

Одним з найбільш розповсюджених видів світлової реклами є світловий короб (або lightbox) - світлотехнічний виріб, що представляє собою об'ємну конструкцію з лицьовою поверхнею з пропускного світло матеріалу (акрил, банер). Всередині світлового короба розташовується джерело світла, яке і висвітлює лицьову частину. Розміри такої конструкції можуть бути будь-якими - в залежності від потреб та бюджету замовника. Це порівняно недорогий, але дуже ефективний спосіб рекламного оформлення - цим і обумовлена його велика популярність. На рекламному ринку є такі різновиди лайтбоксів.

На рекламному ринку є такі різновиди лайтбоксів.

Клеєний лайтбокс, він же фігурний.Фасадна частина, як правило з акрилу склеюється з ПВХ або акриловими бортами. Лайтбокс зібраний на алюмінієвому або ПВХ профілі. Коробка на основі профілів, легко збирається і розбирається, більш стійка до деформації від погодних умов, дозволяє легко змінювати зображення.

Композитний лайтбокс. Коробка, зібрана з фрезерованного алюмінієвого композиту, сам композит світло не пропускає, тому світяться тільки вирізані частини. За рахунок застосування композиту ці вироби мають дуже довгий термін служби.

В окремому ряду стоять банерні лайтбокси. У більшості випадків застосовуваються, коли потрібні великі розміри світлових вивісок. (Так як пластик і композит обмежені в розмірі, а також деформуються від погодних умов при великих розмірах.) Незамінний, якщо потрібні нестандартні форми, увігнутий або опуклий лайтбокс. Банерна тканина натягується на металевий каркас.

Підсвічування здійснюється за допомогою ламп або світлодіодів. Лампи дешевше на 30%, але витрачають електрику в кілька разів більше та праацюють в 2-3 рази менше. Тому в кінцевому підсумку світлодіоди виграють. В нашій продукції ми використовуємо кластерні світлодіоди elf (гарантійний термін експлуатації 2-5 років) Світлодіодна стрічка недорога, але рідко світить більше ніж півроку.

ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ

Чудово презентує ваш бізнес рекламна конструкція, виконана у вигляді об'ємних літер! Ваше назва або логотип, безсумнівно, помітить безліч потенційних клієнтів, адже написи звертають на себе набагато сильніше за картинки, вони відмінно виділяються на загальному тлі і представляють компанію, як солідну та успішну. Об'ємні літери чудово впишуться, як у зовнішнє оформлення будівлі, так і в його інтер'єр, а вишукане підсвічування забезпечить яскравість та чудову читаність. Дуже оригінально і яскраво виглядають об'ємні літери з контражурним підсвічуванням: створюється цікавий та привабливий ефект польоту літер у повітрі.

НЕОН та світлодіоди

Часто в якості рекламного оформлення застосовується відкритий неон. Це дуже яскравий і ефектний спосіб подачі інформації про компаню. Технологія відкритого неону збільшує яскравість світіння вивіски у кілька разів. Величезний спектр кольорів, вражаюча яскравість і оригінальність виконання роблять свою справу: до таких рекламним об'єктам погляд приваблює сам по собі. Неонова реклама вимагає особливої ретельності в монтажі, тому що неохайний монтаж значно знижує термін дії конструкції. Наша компанія гарантує професійне виготовлення і якісний монтаж неонових об'єктів, що забезпечить їх довгу експлуатацію на благо вашого бізнесу.

Світло, як основна рекламна перевага використовується і у виробництві динамічної світлодіодноїреклами. Але у такого варіанту існує і ще один очевидний плюс - її динаміка. Як відомо, на рухомі об'єкти увага звертається частіше, ніж на статичні. Це означає, що результат роботи такої рекламної конструкції перевершить всі ваші очікування. Технологія створення динамічної світлодіодної реклами дозволить зробити вивіску дуже привабливою і практичною. Ви напевно не раз зустрічалися з рекламою, яка виконана у вигляді рядків, що біжать. Це, по суті, електронний пристрій, що створений для відображення текстової інформації. Завдяки такій рекламі ви зможете демонструвати досить великий обсяг інформації на малій площі носія. За рахунок переміщення символів досягається подвійний ефект: динаміка притягує увагу потенційних покупців, а сама інформація в доступній формі успішно доходить до клієнтів.

ОСВІТЛЕННЯ ВИВІСКИ прожектори

Як самого недорогого варіанту світлового рекламного оформлення компанії нерідко використовується спосіб відкритого підсвічування вивіски: на неї направляються прожектори, забезпечуючи непогану читаність. Звичайно, така реклама набагато менш ефективна, ніж її більш дорогі варіанти.

Варто згадати також про те, що сучасні технології постійно розвиваються, і з кожним днем пропозиції зовнішньої реклами стають все більш різноманітними. Різні методи рекламного оформлення легко поєднуються один з одним, тим самим, досягаючи найкращих результатів. Залежно від ваших цілей, наша компанія готова запропонувати вам комплексні рішення світлового рекламного оформлення. В одному рекламному об'єкті можна з'єднати, наприклад, світловий короб з об'ємними літерами, доповнити це динамічним підсвічуванням – і цей ефект не змусить себе довго чекати!

У будь-якому випадку, який би вид світлового оформлення ви б не вибрали, потрібно пам'ятати про те, що якість роботи реклами безпосередньо залежить від професіоналізму компанії-виробника. Звернувшись до нас, ви не пошкодуєте.

ЗАМОВИТИ світлову рекламу У КИЄВІ

Вам необхідно: Під'їхати до нас в офіс, або запросити менеджера до себе (для формування попередньої ціни вкажіть в листі такі параметри

Вибрати світлову вивіску.

Ціна: Вибір вивіски завжди обмежується бюджетом. Одну й ту ж саму за змістом вивіску можна зробити з абсолютно різних матеріалів і відмінності у ціні вони будуть дуже великі. Тут вирішувати вам скільки ви готові заплатити. З досвіду можу сказати, що краще замовити красиву, якісну вивіску трохи дорожче, але вона прослужить на кілька років довше. І в підсумку обійдеться вам дешевше, та ще й приверне більше клієнтів своїм зовнішнім виглядом.

Варіант підсвічування, люмінесцентні лампи, світлодіоди або зовнішнє освітлення прожекторами.

Розмір світлової реклами, як правило залежить від доступного місця на фасаді і звичайно ж від максимальної відстані, з якого вас буде видно. Має сенс робити великий розмір з великим текстом якщо вас повинні бачити з далека і навпаки немає ніякого сенсу від великого короба в тісному провулку.

Дизайн світлової вивіски Ви можете замовити у наших фахівців, які врахують місцезнаходження вашого бізнесу, ваш бренд, товар, одним словом зроблять все що б ваша вивіска працювала. Якщо у вас своє бачення, як повинна виглядати вивіска. Вам треба підготувати дизайнеру завдання, що ви хочете побачити. Нескладні проекти в середньому обійдуться вам 150-250 грн. При замовленні від 3000 грн., дизайн робиться безкоштовно. Або, ви можете надати свій макет. (Вимоги до макетів. Формат файлу tiff, pdf, cdr, psd, ai, eps, все ефекти і шрифти або растровані, або переведені у криві, розмір оригінальний +1 см в кожну сторону фон на виліт (під обрізку), дозвіл (якість ) 150dpi, формат кольору CMYK)

Доставка та монтаж світлової реклами. Ви можете зробити своїми силами або скористатися послугами наших фахівців. Для прорахунку даної послуги потрібно мати фотографію місця монтажу.

Терміни виробництва світлової реклами 5-10 робочих днів. Залежно від завантаженості виробництва замовлення може бути виконане раніше, в цьому випадку ми попередимо вас про готовність. Якщо вам потрібні більш стислі терміни повідомте про це менеджеру.

З будь-яких питань ви можете звернутися до наших менеджерів, за телефонами або в чаті. Замовлення відправляйте на пошту, вказану в контактах.