Рекламне оформлення вітрин і вікон плівкою

рекламне оформлення вітрин та вікон

Ідучи повз ресторани, магазини модного одягу, салони краси чи інші заклади, людина вільно або невільно заглядається на гарно оформлену вітрину. Звичайно, якщо така є. Інакше пішохід просто оцінює власне відображення у склі, та самому закладові це анічогісінько не дає.

Важливо розуміти, що вікно чи вітрина – та сама рекламна площа, за використання якої вам не треба платити. Натомість грамотне оформлення вікон плівкою може принести помітний прибуток, привертаючи увагу перехожих – потенційних покупців і клієнтів.

Обклеювання вітрини зображенням – не лише елемент рекламного оформлення, а й функціональне оздоблення, що підкреслює стиль магазину, закарбовує у свідомості споживачів бренд і незабутній образ, сповіщає про послуги, акції, знижки.

ПЕРЕВАГИ ОБКЛЕЮВАННЯ ВІТРИН

Це не просто інформація, яку, йдучи або їдучи мимо закладу, сприймають партнери і клієнти. Обклеювання вітрин вініловою плівкою – яскравий і дієвий засіб притягти увагу. Як працює такий вид реклами?

 • Ефективність. Вітрина завжди на видноті. І якщо створити правильний дизайн, вона «продаватиме» ваш товар чи послугу.
 • Економічність.Такий вид зовнішньої реклами вирізняється невеликою вартістю і швидко окупається.
 • Динамічність. Якщо потрібно, таку рекламу неважко прибрати чи замінити.
 • Естетичність. Гарно оформлена вітрина є взірцем фірмового стилю й викликає в покупця добру думку про вашу компанію.

Щоб підкреслити головні переваги ваших послуг і товарів, насамперед треба визначитись, яке оформлення підійде до вашої вітрини.

РЕКЛАМА НА ВІКНАХ

Рекламне оформлення вітрини буває таке:

 • товарне, що показує та описує товари, послуги, новинки й цікавинки асортименту;
 • сюжетне, коли художня композиція представляє діяльність закладу;
 • товарно-сюжетне, яке зображує товари та оригінальні, сюжетні їх композиції;
 • акційне, що повідомляє про знижки, розпродаж та інші звабливі пропозиції.

Для оформлення вітрин використовують кілька різновидів вінілової плівки і два методи створення малюнку: аплікацію та багатофарбовий друк.

КОЛЬОРОВА ВІНІЛОВА ПЛІВКА

Аплікація плівкою

Економ-серії Oracal 641, Avery 500, Ritrama для аплікації панували в зовнішній рекламі до популяризації широкоформатного друку. Надалі цей вид нанесення рекламного зображення лишається вигідним, зручним та ефектним: кожний елемент (як-от буква або частина малюнка) вирізають із кольорової плівки й клеять на поверхню. Аплікація ідеальна для тексту (назви, гасла, послуги, знижки, заходи).

Переваги:
 • вікно лишається частково вільним для потрапляння світла й видимості крізь нього;
 • яскраві, соковиті барви, не відтворювані жодним друкуванням;
 • триваліший термін служби (зокрема, повільніше вигоряння), ніж в друкованих зображень.
Хиби:
 • ціна: нині друкування дешевше за аплікацію;
 • обмеження в кольоровій палітрі й непридатність для складних багатобарвних зображень.
Вартість аплікації вінілу на вікна: Ціна 600 грн за 1 м2 (один колір).

Oracal 751 – лита кольорова плівка тривалішого терміну використання (750 грн за 1 м2).

Oracal 8300 – прозора кольорова плівка для створення вітражів (750 грн за 1 м2).

БАГАТОФАРБОВИЙ ДРУК – ЗОБРАЖЕННЯ

На білому вінілі широкоформатним друкуванням створюють будь-який малюнок. Відтак плівку із зображенням наклеюють на вітрину. Можна закрити все вікно, обклеїти перегородки. Вирізувані фігурні об’єкти наносять окремо або суміщають із кольоровою плівкою.

Переваги: барвистість і приступна вартість.
Вартість багатобарвної наклейки на вікна: Ціна 350 грн за 1 м2.

ПЕРФОРОВАНА ПЛІВКА – СІТКА (one way vision)

Спеціальний вініл з перфорацією для друкування наклейок на скло. Пропускає до 50 % світла крізь обклеєні вікна й не заважає дивитися з приміщення. Використовують для оформлення вікон офісів, транспорту, вітрин.

Переваги:
 • барвисте художнє зображення ззовні прозорих поверхонь;
 • збереження виду з вікна й потрапляння світла в приміщення.
Хиби:
 • отвори знижують яскравість зображення на 30 %;
 • коли в приміщенні світліше, ніж зовні, зображення взагалі не видно.
Вартість поклейки плівки one way vision: Ціна 550 грн за 1 м2.

НАКЛЕЮВАННЯ І ДЕМОНТАЖ ПЛІВКИ

Обклеювання вініловою плівкою – досить проста справа, а доглядати таку поверхню дуже легко. Так само легко буде зняти плівку й видалити всі її сліди за допомогою спеціальних рідин та інструментів. Стерти рештки клею можна й звичайними мийними засобами для очищення скла. Та найліпше застосовувати м’які розчинники (як-от спирт) разом із металевим або пластиковим скребком.

Обираючи, якою плівкою оформити вітрини, слід зважати на технічні та експлуатаційні особливості, термін придатності й тонкощі монтажу кожного її різновиду. Тому, будь ласка, зателефонуйте нашим консультантам і розпитайте все, що вас цікавить в такому варіанті рекламного оформлення.

ЯК ЗАМОВИТИ ОФОРМЛЕННЯ ВІТРИН

Насамперед поміряйте і сфотографуйте прямо спереду свої вітрини (або ж одразу запросіть для цього нашого менеджера). Щоб визначити попередню вартість замовлення, надішліть електронним листом отримані розміри й фото, зазначте площу, яку хочете використати під зображення, і тип плівки для нього.

Якщо маєте готовий дизайн, надішліть його, зазначивши розміри.

Вимоги до макета: дизайн виконувати з накладанням на вікна в масштабі 1:1. Формат файлу для зображень tiff, якість 150 dpi, формат кольору CMYK. До макета додати 1 см в усі боки під обрізування. Для аплікації кольоровою плівкою потрібні формати eps чи pdf. Усі ефекти й шрифти растровані або переведені в криві.

Можна замовити дизайн у наших фахівців. Нескладні проекти коштуватимуть 150–250 грн. Для замовлень вартістю від 3000 грн дизайн робимо безкоштовно.

Доставка й нанесення. Наперед визначивши час обклеювання вітрин виготовленим зображенням, наші фахівці прибудуть вчасно й підготують поверхню для ідеального виконання роботи. Неодмінно треба заздалегідь повідомити про умови вільного доступу до вітрин, їхню висоту (чи потрібна драбина або навіть вишка) та об’єкти, що можуть якось заважати роботі. Для цього згодиться й фото загального вигляду об’єкта.

Терміни виробництва наклейок 4–7 робочих днів. Якщо впораємося раніше, повідомимо вам. Якщо хочете щонайшвидшого виконання замовлення, повідомте про це менеджера.

З будь-яких питань звертайтеся до нас телефоном або в чаті. Замовлення шліть на пошту, зазначену в контактах. Номер тел.: 095 88-40-323 (Надія).