Демонтаж клею

Як правило, найскладніше в процесі демонтажу - це саме зняття клейового шару з плівки. Особливо це посилюється на таких поверхнях як ПВХ, автомобіль, полікарбонат. Причому у кожної поверхні свої тонкощі.

ВІДЕО видалення клею

Як прибрати клей від плівки з автомобіля


1. Зняти клей зі скла

Це в першу чергу відноситься до вітринним вікнам і стекол автомобіля. Не великий шар клею легко видаляється ганчіркою з розчинником. Ну а якщо клею залишилося багато, то при спробах видалення ганчіркою, він просто буде скочуватися і розмазуватися по склу. В такому випадку клей видаляють скребком (можна використовувати лезо від канцелярського ножа, шпатель), попередньо змочивши поверхню спиртом або мильною водою. Залишки видаляють ганчіркою, змоченою розчинником або спиртом.

2. Як зняти клей після видалення плівки з автомобіля

Складність такого демонтажу полягає в тому, щоб не пошкодити поверхню автомобіля.

Невелика кількість клею легко змивається Уайт спіритом, спиртом, трохи складніше теплою водою. Обов'язково переконайтеся, що обраний вами розчинник не розчинить лакофарбове покриття автомобіля.

Трохи складніше зняти з авто товстий шар клею. Так як при демонтажі клею з автомобіля скребок і інші гострі, тверді предмети використовувати не можна. У цьому вам допоможуть напівтверді предмети, які не зможуть подряпати машину, але прекрасно знімають м'який клей. Наприклад, пластикова картка, можна навіть візитку використовувати, але знадобиться кілька штук. Для цього попередньо пом'якшити клей спиртом, а потім видаліть його торцевих краєм візитки. Залишки знімають ганчіркою. див відео

ВІДЕО демонтаж клею

Демонтаж клею з вінілової плівки

Демонтаж клею з листових пластиків.

Тут все залежить від самого пластику і його поверхні. У більшості випадків клей знімається також як і з авто. Але більшість пластиків не так сильно бояться розчинників, тому на відміну від автомобіля можна застосовувати більш сильні засоби (необхідно попередньо перевірити, чи не розчинить обраний розчинник пластик десь на невеликому клаптику матеріалу). А ось скребок підійде тільки м'який, особливо для ПВХ, так як поверхня м'яка і її легко пошкодити. Але це легко компенсується розчинником, так як він набагато сильніше пом'якшує клей, ніж спирт і сильно спрощує його демонтаж.